Kiraz Mevsimi'nin başrol oyuncusunu makyajsız görenler tanıyamadı

Kiraz Mevsimi'nin başrol oyuncusunu makyajsız görenler tanıyamadı

Kiraz Mevsimi'nin başrol oyuncusu Öykü Gürel'in makyajsız görüntüsü hayal kırıklığı yarattı. Kiraz Mevsimi dizisiyle ünlenen Özge Gürel, estetik iddialarını Sadece zayıfladım. diyerek yalanladı.

429 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 19:08
loading...

Fox Tv'nin sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi'nin başrol oyuncusu Özge Gürel, önceki gün annesi ve yeğeni ile Akmerkez'de alışverişte objektiflere takıldı. Makyajsız görüntüsü ile şaşırtan Özge Gürel, son zamanlarda hakkında çıkan estetik iddialarını da ilk kez yanıt verdi. Kiraz Mevsimi dizisindeki Öykü karakteriyle gönülleri fetheden genç oyuncu, iddiaları; "Sadece zayıfladım. Estetik yok" diyerek yalanladı.

Şubat 1987'te doğan Özge Gürel, lise eğitimini sonlandırana kadar Silivri'de yaşamıştır. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri alan Özge Gürel, "Kızım Nerede" dizisinde "Zeynep" karakteriyle oyunculuk dünyasına ilk adımını atmıştır. Bu diziyi Huzur Sokağı", "Muhteşem Yüzyıl" ve "Medcezir" gibi televizyon tarihinde ses getiren diziler izlemiştir. Ancak genç oyuncu asıl çıkışını 2014 yapımı, başrolünde yer aldığı Kiraz Mevsimi'nde yapmıştır.

KİRAZ MEVSİMİ BİTİYOR

Geçtiğimiz sezon yaz aylarında başlayan, başrollerini Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in paylaştığı Kiraz Mevsimi'nin, reyting oranlarının düştüğü, dizisinin eski başarısından eser kalmadığı gibi iddialar gündeme gelmiş, sosyal medyada da final yapacağı haberi hızla yayılmıştı. Dizinin biteceği yönündeki haberlere dizi yapımcısı Ali Gündoğdu'nda yanıt geldi. Ali Gündoğdu, iddiaları "Tv tarihinde yeni bir akım yaratan Kiraz Mevsimi devam ediyor." sözleriyle yalanladı.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder