'Kiraz Mevsimi final yapıyor' haberlerine yanıt geldi

'Kiraz Mevsimi final yapıyor' haberlerine yanıt geldi

Fox Tv severlerin büyük bir ilgiyle izlediği Kiraz Mevsimi'nin final yapacağı iddia edilmiş, dizinin hayranları, birinci elden yanıt beklemişti. Kiraz Mevsimi'nin biteceği iddialarına yapımcısı sosyal medyadan cevap verdi.

483 Kez Okundu
31 Ekim 2015 Cumartesi 21:46
loading...

Ekranların sevilen dizisi Kiraz Mevsimi final yapacağı iddiası gündeme gelmiş, dizinin hayranları çıkan haberlere isyan etmişti. Başrollerini; Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun paylaştığı dizinin 2016 Ocak'ta biteceği sosyal ve yazılı medyaya damga vurmuştu. Ekran macerasına 2014 yazında başlayan "Kiraz Mevsimi" dizisi yeni sezonda bir türlü istenilen reyting sonuçlarını elde edemeyince final kararı aldığı söylentileri kısa sürede yayılmıştı. Dizi eleştirmenleri, Özge Gürel'in canlandırdığı inatçı güzel Öykü ile Serkan Çayoğlu'nun hayat verdiği romantik prens Ayaz'ın aşkını ele alan dizide çift evlenince, dizinin büyüsünün kaçtığını yazmıştı. Ancak, 2014 yapımı dizinin izleyicilerini sevindirecek açıklama sonunda geldi. Dizi yapımcısı Ali Gündoğdu, Twitter hesabından dizinin devam edeceğini "Tv tarihinde yeni bir akım yaratan Kiraz Mevsimi yoluna devam ediyor." sözleriyle açıkladı.

Kiraz Mevsimi'nin final yapacağı haberini yazanlardan biri de Habertürk köşe yazarı Mustafa Doğan'dı. İşte, o yazı!

EVLİLİK DİZİLERİ DE BİTİRİYOR

Kiraz Mevsimi, önceki yazın sürpriz işlerinden biriydi. Özge Gürel'in canlandırdığı inatçı güzel Öykü ile Serkan Çayoğlu'nun hayat verdiği romantik prens Ayaz'ın aşkını gençler sevmişti. Sudan sebeplerle kavga etmelerine, arkadaşlarının onları barıştırmak için yaptığı türlü türlü oyunlara bayılıyordu seyirci ve bu da reytinglere yansıyordu haliyle. Ancak bu sezon işler değişti... Öykü ve Ayaz evlenince büyü bir anda bozuldu. Üstüne Öykü'nün patroniçe olması ve kayınvalidesi Önem'le mücadeleye girişmesi, yani Ayaz-Öykü çekişmesinin ÖyküÖnem kapışmasına dönüşmesi diziyi rayından çıkardı. Durum böyle olunca, Öykü ve Ayaz'ın aşkına odaklanan gençler diziden koptu. Reytingler düşüşe geçince de kalem kırıldı. Kanal yönetimi ve yapımcının ortak kararıyla dizi ocak ayında final yapacak. Evlilik aşkı bitirir derler ya, görünen o ki artık dizileri de bitiriyor.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder