Kiraz Mevsimi 55. bölüm fragmanında Öykü çıldırıyor

Kiraz Mevsimi 55. bölüm fragmanında Öykü çıldırıyor

Kiraz Mevsimi fragmanı yine rengarenk sahnelerin sinyalini verdi. Fox Tv'nin sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi 55. bölümünde Önem'in evden gitmemesi Öykü'nün annesinin de gelmesine neden oluyor, ortalık karışıyor.

425 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 18:57
loading...

Kiraz Mevsimi yeni bölüm fragmanıyla bombayı patlattı. Cumartesi akşamlarına damga vuran, kadrosundaki dinamik isimleriyle adından söz ettiren dizinin 55. bölümünde Öykü ve Ayaz için artık işler daha da karışık bir hal alıyor. Önem'in evden gitmemesi Öykü'nün annesinin de gelmesine neden oluyor Artık evde iki annenin birden olması, Öykü ve Ayaz'ı çileden çıkartıyor. Bütün bunların yanı sıra gazetede çıkan haber, yeni bir krize neden oluyor. Başrolleri Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Kiraz Mevsimi sürprizlerle dolu yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00'de Fox Tv'de!

KİRAZ MEVSİMİ 55. BÖLÜM ÖZETİ

Kiraz Mevsimi yeni bölümünde; gazete haberi Ayaz ve Öykü'nün evine bomba gibi düşer. Bu haber yüzünden çok önemli bir iş anlaşmasını kaybeden Öykü, evde de Önem'le uğraşmaktadır. Öykü ve Ayaz Önem'den nasıl kurtulacaklarını düşünürlerken, Meral ve Cem'in de evlerine gelmesi durumu iyice karıştırır. Kiraz Mevsimi 55. bölümünde Mete ve Naz'ın ilişkisi ise tehlikeli sularda ilerlemeye başlarken Şeyma da arayış içine girer. Aynı evde Meral ve Önem'le beraber yaşamaya çalışan Öykü şirketi kurtarmak için çok yakın birinden yardım ister. Ama bu işleri daha da çok karıştırır. Üstelik Öykü'yü bekleyen bir başka kötü sürpriz daha yoldadır.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder