Kiralık Aşk 27. bölümde Defne çok şaşırtacak

Kiralık Aşk 27. bölümde Defne çok şaşırtacak

Kiralık Aşk son bölümü yine adından söz ettirmeye devam etti. Defne ve Ömer birlikte çalışmaya başladılar. Peki, Defne'nin şaşırtıcı teklifi ne oldu? İşte, Kiralık Aşk 27. bölümünden ipuçları...

472 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 19:38
loading...

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Kiralık Aşk son bölümü izleyicileriyle buluştu. Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk 27. bölümünde yine rengarenk, bol çekişmeli ve romantizm kokan sahneler, ekrana geldi. Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizide bu hafta Defne, yeni bir plan peşinde! Peki, Defne'nin planı neydi? Ömer, Defne'nin başbaşa tatile gitme teklifine ne yanıt verdi? Tüm bu soru işaretleri Kiralık Aşk 27. bölümünde yanıt buldu.

KİRALIK 27. BÖLÜM ÖZETİ

Passionis'i diriltmeye çalışan Ömer'in tekrar çizme olayına el atması ve hem Defne'ye hem Yasemin'e büyük bir ders vermesi, sonucu rekabet daha kızıştı. İki şirket arasında ateşkes imzalamaya karar veren Sinan ve Yasemin, beraber çalışmak için kolları sıvadı. Sıra, Ömer ve Defne'yi ikna etmekte. Bu o kadar da kolay olmayacak! Beraber çalışma fikri bir aşk ve gurur oyununa dönüştü. Ömer ve Defne, aralarında geçen her şeyin hırsını işte şimdi çıkaracaktı. Hem Defne'nin, hem de Ömer'in arasında yaşananlar ilgi çekti. Aşıklar arasındaki güç savaşı başladı! Bu savaştan kim galip çıktı?

Benzer Haberler

loading...Yorum Gönder