Kiralık Aşk 19. bölümde ayrılık şoku

Kiralık Aşk 19. bölümde ayrılık şoku

İzlenme rekorları kıran Star Tv dizisi Kiralık Aşk yeni bölümünde tansiyon yükseliyor. 19. bölümüyle ekrana gelecek dizide bu hafta Ömer ve Sinan ayrılık kararı alıyor. Kiralık aşk yeni bölümde yaşanacaklar, haberimizde!

485 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 19:08
loading...

Kiralık Aşk yeni bölümü için heyecan dorukta. Star TV'nin yaz sezonunda ekrana gelmeye başlayan ve büyük ses getiren projelerinden olan dizinin 19. bölümde büyük sürprizler, şaşırtıcı gelişmeler izleyicileri bekliyor. Koleksiyonu Deniz'e kaptıran ve yaşadıkları krizi atlatamayan Ömer, Sinan'ı affetmekte zorlanıyor. İkilinin dostluğu, bu krizin üstesinden gelebilecek mi? merak konusu. Ömer'in çaresiz hali ise Defne'nin onunla yakınlaşmasını sağlıyor. Peki, bu kriz ortamı Defne ve Ömer'in eski günlere dönmesini sağlayacak mı? Tüm bu soru işaretleri bu akşam ekrana gelecek Kiralık yeni bölümünde yanıt buluyor.

KİRALIK AŞK 19. BÖLÜM ÖZETİ

Kiralık Aşk yeni bölümünde Ömer'in başı dertte. Defne, koleksiyon kriziyle sarsılan Ömer'i yalnız bırakmıyor. Defne ve Ömer aynı evde yaşayacak. Sinan'la yollar ayrılıyor mu? İz yüzünden, Ömer'le Defne'nin aşkı daha da alevleniyor! İkilinin arasındaki tutku giderek artıyor!Ömer ve Sinan ayrılık noktasına geldiler. Fakat bir de gizli ortak var. O kimi seçerse, şirket onda kalacak. Koleksiyonu verenin Sinan olduğunu öğrenen Ömer, şok bir kararla ortaklığı sonlandırmak istiyor. İkilinin dostluğu, bu krizin üstesinden gelebilecek mi? Tanıdığımız biri bu ortak ama kim?İz ile Defne nihayet açık açık kapışmaya başlıyorlar! Ömer'in Defnesi mi gerçek büyük aşk, yoksa İz'le Ömer mi? Defne'ye Ömer için mücadele etmek çok yakışacak.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder