Kertenkele 48. bölüm ATV'de

Kertenkele 48. bölüm ATV'de

Atv'nin cumartesi eğlencesi Kertenkele yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Bu hafta dengeleri değiştirecek bir gelişme var. İşte, Kertenkele 48. bölüm fragmanı ve yeni gelişmelerin ipuçlar!

707 Kez Okundu
10 Ocak 2016 Pazar 11:00
loading...

Her hafta ayrı bir maceranın yaşandığı Kertenkele yeni bölüm fragmanıyla yine kahkahaya boğacak sahnelerin sinyalini verdi. ATV'nin sevilen dizisi Kertenkele bu hafta 48. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızın serüvenlerini anlatan dizide bu hafta işler karışıyor. Zehra ve Melis'in Kertenkele'ye sorduğu bir soru tüm dengeleri alt üst ediyor. Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener, Dilşad Şimşek, Mehtap Bayrı, Eda Özerkan, Duygu Yıldız, Serkan Kuru gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Kertenkele 48. bölüm bu akşam Atv'de!

KERTENKELE 48. BÖLÜM ÖZETİ

Kertenkele ve Ünsal bütün zorluklara rağmen Mona Lisa tablosuyla birlikte müzeden kaçmayı başarmıştır. Ancak ikiliyi daha zor bir görev beklemektedir; Amerikan Gizli Servisi tarafından korunan dünyaca ünlü bir bilim adamını kaçırmak zorundadırlar. Öte yandan Tülin ve Semih, Zehra'nın Kertenkele'yle evlenmesi durumunda Ekrem'in bütün mirasını Melis'e bırakacağını öğrenmiştir ve ikiliyi evlendirmek için sinsi bir plan yaparlar. Semih, Kertenkele ve Zehra'yı evlendirdikten sonra Melis'le evlenip mirasa konmak derdindedir. Zehra ise Melis'e Kertenkele'nin kendisini sevdiğini kanıtlamak istemektedir. Sonunda Zehra ve Melis, Kertenkele'nin kimi sevdiğini öğrenmek için kendisine sormaya karar verirler. Kertenkelenin verdiği cevap tüm dengeleri değiştirecektir.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder