Kertenkele 39. bölüm fragmanında tokat şoku

Kertenkele 39. bölüm fragmanında tokat şoku

ATV'nin sevilen dizisi Kertenkele yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 39. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan dizide bu hafta Ahmet Şimşek kimliğindeki Kertenkele, farkında olmadan büyük bir tehlikenin içine giriyor. İşte, Kertenkele yeni bölüm fragmanı detayları haberimizde!

402 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 19:08
loading...

Her hafta renkli senaryosuyla ilgi çeken Kertenkele yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerini heyecanlandırdı. Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından her defasında kaçmayı başaran profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin bir anda değişen hayatını ele alan dizi bu hafta 39. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Kertenkele'nin bu hafta haylaz öğrencileriyle başı dertte! Başrollerini Serra Tokdemir ve Timur Acar'ın paylaştığı, Kertenkele 39. bölümü 31 Ekim Cumartesi günü 20.00'de ATV'de!

KERTENKELE 39. BÖLÜM ÖZETİ

Yapım Atölyesi tarafından yapılan, senaryosu Hakan Kandal, Ayça Mutlugil ve Kemal Çelik'e ait olan Kertenkele yeni bölümünde; sınıfın haylaz öğrencileriyle başetmeye çalışan Kertenkele, bu kez öğrencilerinin oyununa gelir. Haylaz öğrenciler, bara götürdükleri Ahmet Şimşek kimliğindeki Kertenkele'nin içeceğini ilaç atarak onu zor durumda bırakır. Bu esnada daha önce Kertenkele'yi saklamaya çalışan Melis, Zehra'ya yeni oyunlar oynar ancak bu oyun bu kez pahalıya maal olacaktır. Bir yandan yaramaz öğrencileriyle başı dertte olan Kertenkele, diğer yandan kimlik bunalımı yaşamakta, kim olduğunu sorgulamaktadır.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder