Kertenekele 47. bölümde Ekrem'den sürpriz karar

Kertenekele 47. bölümde Ekrem'den sürpriz karar

ATV'nin beğenilen dizisi Kertenkele yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kertenkele 47. bölümde yine eğlenceli anlar yaşatanacak. Bu bölümde Keretenkele ve Ünsal imkansız bir görevi yerine getirmeye çalışacak.

193 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 19:37
loading...

Komedi ve entrika dizisi Kertenkele yepyeni bölümleriyle izleyicilerine kahkaha tufanı yaşatmaya devam ediyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kertenkele 47. bölümüyle izleyicileriyle buluşuyor. Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızın aşık olmasıyla değişen hayatını eğlenceli bir şekilde ekrana taşıyan dizinin yeni bölüm fragmanına Kertenkele'nin zor anları damga vurdu. Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener, Dilşad Şimşek, Mehtap Bayrı, Eda Özerkan, Duygu Yıldız, Serkan Kuru gibi isimlerin yer aldığı dizide bu hafta kullanarak Kertenkele'den kurtulamayacağını anlayan Ekrem, malikaneye avukatını çağırır ve bütün dengeleri altüst edecek bir karar alıyor, ortalık fena karışıyor. Ekrem'in herkesi şaşırtacak kararı ne? Kertenkele ve Ünsal nasıl köşeye sıkışacak? Zehra cephesinde neler var? Tüm bu soru işaretleri bu akşam saat 20.00'da başlayacak Kertenkele 47. bölümünde yanıt bulacak.

KERTENKELE 47. BÖLÜM ÖZETİ

Ekip olarak çalışmayı kabul eden Kertenkele ve Ünsal, neredeyse imkansız bir görevle karşı karşıyadır; dünyanın en iyi korunan sanat eserini çalmaları gerekmektedir. Görevin zorluğu yetmezmiş gibi Şevket de ayaklarına dolanarak işlerini zorlaştırmaktadır. Ünsal tarafında zincirlenen Levent ise eski amiri Ünsal'a karşı kin beslemektedir ve Ünsal'ı yakalayıp kanuna teslim etmeye kararlıdır. Öte yandan Zehra'nın Kertenkele'yle olan ilişkisini öğrenen Ekrem, Semih'i, Zehra'nın peşine takar ve Semih'e Kertenkele'yi vurması karşılığında reddedemeyeceği bir teklif yapar. Zehra ise Ekrem'i başka bir sevgilisi olduğu yalanıyla kandırmaya çalışmaktadır. Ancak Melis'in Zehra'yı zor durumda bırakacak bir planı vardır. Semih'i kullanarak Kertenkele'den kurtulamayacağını anlayan Ekrem, malikaneye avukatını çağırır ve bütün dengeleri altüst edecek bir karar alır. Kertenkele ve Ünsal ise imkansız gözüken görevi başarmak üzeredirler ancak son anda hiç beklemedikleri bir şekilde köşeye sıkışırlar.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder