Karagül 104. bölümde Kendal'a beklenmedik teklif

Karagül 104. bölümde Kendal'a beklenmedik teklif

Fox'un uzun soluklu dizisi Karagül yeni bölümü sürprizleriyle geliyor. Son yaşananlar ardından merakla beklenen Karagül 104. bölümünde Kendal, aldığı beklenmedik teklifle büyük bir sürpriz yaşıyor.

284 Kez Okundu
15 Ocak 2016 Cuma 23:21
loading...

Cuma akşamlarının entrika dozu yüksek dizisi Karagül 104. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Son haftalarda Baran ve anneleri arasında yaşanan gerginliklere odaklanan Karagül'ün yeni bölümünde nefes kesen bir yüzleşme sahnesi var! Oyuncu kadrosunda Ece Uslu, Mesut Akusta, Saruhan Hünel, Hilal Altınbilek, Özlem Conker, Mert Yazıcıoğlu'nun yer aldığı Karagül 104. bölümünde Baran iki annesiyle yüzleşmeye hazırlanırken; Kendal büyük bir teklif alıyor. Baran'ın anneleri ile yüzleşmesinde neler yaşanacak? Kendal'a yapılan büyük teklif ne? Kasım, kızına kendini kabul ettirebilecek mi? Tüm bu soru işaretleri Karagül yeni bölümünde yanıt bulacak.

KARAGÜL 104. BÖLÜM ÖZETİ

Maya'nın Baran'a söyledikleri Baran'ın bambaşka bir karar almasına neden olur. Bu kez iki annesiyle de farklı bir yüzleşme yaşayacaktır. Baran'ı yeniden kazanabilmek adına her yolu deneyen Ebru ve Narin için asıl zor süreç şimdi başlamaktadır. Kasım'ın babası olduğunu öğrenen Ayşe, çiftlikten kaçar. Kızına babası olarak ulaşmakta zorluk çeken Kasım için bu artık son noktadır. Kızına ulaşmaya çalışan Kasım, Özlem'e ilk defa bu kadar sert bir şekilde rest çeker. Ancak Özlem için hayat bambaşka ve beklenmedik bir sürpriz hazırlamaktadır. Özlem kendisini bekleyen gelecekten habersiz, mahzendeki sırrı çözmeye de adım adım yaklaşmaktadır. Karagül yeni bölümümde Kendal'ın karşısına hiç beklemediği şekilde çıkan Sevda, Kendal'a reddedemeyeceği bir teklif sunar. Kendal ve Sevda işbirliği, Kenan'ı hayatlarından çıkarmaya yetecek mi?

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder