Karagül 102. bölüm nefes kesecek

Karagül 102. bölüm nefes kesecek

Fox'un heyecan dozu yüksek dizisi Karagül 102. bölüm izleyicilerle buluşuyor. Dizinin bu bölümünde Baran, hayatta kalma mücadelesi veriyor. İşte, Karagül yeni bölüm fragmanı ve detayları!

486 Kez Okundu
02 Ocak 2016 Cumartesi 00:22
loading...

Ekranlara dördüncü sezonuyla devam eden Karagül yepyeni bölümleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Şamverdi Konağı'nda yaşanan olayı kimi zaman dram kimi zamansa entrika yüklü sahneleriyle ekrana taşıyarak gönülleri fetheden Karagül 102. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Geçen bölümde olduğu gibi bu bölümde de dizi severleri ekran başına kilitleyecek gelişmeler yaşanacak. Konak halkı bu hafta Baran'ın başında nöbet tutuyor. Baran'ın başında herkes kendi iç hesaplaşmasını yaşarken, Ebru yaşadıklarının sorumlularına bedel ödetmeye karar veriyor. Başrollerini Ece Uslu, Mesut Akusta, Saruhan Hünel, Hilal Altınbilek, Özlem Conker, Mert Yazıcıoğlu'nun paylaştığı Karagül 102. bölümü bu akşam saat 20.00'de Fox Tv'de!

KARAGÜL 102. BÖLÜM ÖZETİ

Karagül'de bu hafta Baran'ın düşmesiyle birlikte Şamverdi ailesinin bütün üyeleri kendini hastane de bulurlar. Baran hayata geri dönmeye çalışırken anneleri dahil herkes başlarına gelen bu felaketten üzerlerine düşen payı alacaklardır. Baran'ın başında herkes kendi iç hesaplaşmasını yaşarken Ayşe, Nazlı'nın varlığıyla Baran'ın uzağına düştüğünü anlar. Ancak Ayşe asla pes etmeyecektir. Oğluna kavuşamadan ayrılığın eşiğine gelen Ebru için artık bedel ödetme zamanı gelir. Diğer yandan çocuklarının hepsini bir arada tutmaya çalışmaktadır. Karagül 102. bölümünde Baran'ın durumunu öğrenen Ada ne yapacağı merak konusu. Mehdi'nin hasreti içine çöken Özlem, tüm iyi niyetiyle onu görmek için Sibel'e gider. Ancak Sibel tarafından beklediği şekilde karşılanmaz... Son anda gelişen bir durum karşısında Özlem savaş kılıçlarını yeniden çıkarır. Artık tek bir müttefiki Kendal'dır. Artık Halfeti'de tarafların net olarak belli olduğu, bir çok cephede büyük bir savaş başlamıştır.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder