Kara Sevda yeni bölümde Kemal'i bekleyen tehlike

Kara Sevda yeni bölümde Kemal'i bekleyen tehlike

Star Tv ekranlarının iddialı yeni dizisi Kara Sevda 5. bölümüyle devam ediyor. Kısa sürede büyük ses getiren, Kara Sevda yeni bölümünde Emir, bu kez Kemal'in en hassas noktasına basıyor. Kara Sevda yeni bölümünden detaylar, haberimizde!

584 Kez Okundu
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:41
loading...

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden Kara Sevda yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören ve yeni bölümleri sabırsızlıkla beklenen dizide bu hafta Nihan ve Kemal'in geçmişine her geçen an daha da yaklaşan Emir, yeni oyunlar peşinde! Nihan'ın Kemal'le başbaşa görüşmesine çıldıran Emir'in gözü dönüyor. Emir, Kemal'le olan savaşını, onun en hassas olduğu yere taşıyor. Kara Sevda 5. bölümünde Emir'in yeni planı ne? Kemal ve Nihan arasında neler yaşanacak? Başrollerini; Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı, imkansızlıklarla dolu bir aşk öyküsü Kara Sevda yeni bölümü 11 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00'de Star Tv'de!

KARA SEVDA 5. BÖLÜM ÖZETİ

Emir, Nihan ve Kemal için yeni planlarını devreye sokar. Kemal'in, Nihan'ın atölyesinde olduğunu öğrenen Emir, yeni planlarını devreye sokar. Bu planlar, yaşanacak büyük olayların habercisidir. Nihan'ın Kemal'le görüşmesinin ardından, Emir'le aralarındaki ipler iyice gerilir. Emir'in Nihan'a koyduğu keskin sınırlar, Nihan'ı geri dönüşü olmayan bir yola sokar. Nihan'ın buna rağmen alacağı karar, Kemal'i bir kez daha Emir'in hedefi haline getirir.Emir'in tehditlerine daha fazla boğun eğmek istemeyen Önder, çıkış yolu arar. Girdiği riskli araştırmada buldukları, Önder için yeni soruların başlangıcıdır.

Kara Sevda yeni bölümünde Kemal, Nihan'dan uzak durma kararı almışken, Nihan'ı hayatının tam ortasında bulur. Nihan'ın emrivakisi, Kemal'in elini kolunu bağlayacaktır. Asu ise Nihan'ın Kemal'e yaklaşmasının ne kadar tehlikeli olduğunu sezer. Nihan'ı hayatlarından uzaklaştırmak için oyunlarına başlar. Asu'nun hamlelerine Nihan güzel bir dersle karşılık verir. Zeynep'e kaydolduğu ajanstan yeni bir iş teklifi gelir. Bu teklifle Zeynep'in hayatı hiç tahmin etmediği bir dönemece girer. Öte yandan Ozan, Zeynep'le arkadaşlığını ilerletmek için adım atar..

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder