Kara Sevda 14. bölüm fragmanı ve özeti heyecanlandırdı

Kara Sevda 14. bölüm fragmanı ve özeti heyecanlandırdı

Kara Sevda heyecanı yeni bölümde çok sert esecek. İzlenme rekorları kıran Star Tv dizisi Kara Sevda 14. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı. Özellikle özet çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. İşte, Kara Sevda 14. bölümde yaşanacaklar!

507 Kez Okundu
18 Ocak 2016 Pazartesi 22:22
loading...

Çarşamba akşamlarının heyecanla beklenen dizilerinden Kara Sevda yeni bölüm fragman videosu internette dönmeye başladı. Son yaşanan gelişmeleriyle kalbe dokunan Kara Sevda 14. bölümde izleyicileri Nihan ile Kemal'in romantik anları bekliyor. Bir an olsun her şeyi unutan Nihan ve Kemal, Semiha Yankı'nın "Sıcak Sımsıcaksın" şarkısı eşliğinde melodilerin ve aşkın büyüsüne kaptırıyor kendilerini. Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin'in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu aşkını ekrana taşıyan Kara Sevda'nın yeni bölümü 20 Ocak Çarşamba akşamı Star Tv'de!

KARA SEVDA 14. BÖLÜM ÖZETİ

Nihan Kemal'e kendini Emir'le olan evliliğine bağlayan bütün gerçekleri anlatır. Kemal, Nihan'ı adalete sığınması için ikna etmeye çalışır. Nihan Ozan'ın hapse girmeye dayanamayacağını söylerek reddeder. Kemal'e bu işin peşini bırakmasını ve bütün olanları onun da kabullenmesini söyler. Kemal'i elinde sakladığı bir sürprizle buna ikna etse de, Kemal, cinayet gecesindeki bazı boşlukları farkeder ve Nihan'dan habersiz "o gece"nin peşine düşer. Nihan, ailesiyle Leyla üzerinden bir yüzleşme ve kopuş yaşar. Biraz uzaklaşma isteğiyle Leyla'nın evine gittiğinde, hem Leyla'yla, hem de oraya habersiz gelen Kemal'le çok özel bir gece yaşar. Kara Sevda yeni bölümündeEmir, emniyetteki sorgusundan nüfuzu ve aldığı tedbirlerle kurtulsa da, artık dokunulmaz olmadığı gerçeğiyle sarsılır. Kemal'e saldırılarını yoğunlaştırır. Kemal'in çevresindeki herkese yönelik yıpratıcı ve kendine bağlayıcı planlar yapmaya girişir. Emir, Kemal'le birlikte iş yapmamaya da kararlıdır ve Kemal'i hiç beklemediği bir yerden vurur. Kemal hazırlıksız olsa da, süreci kendine çevirmek için her yolu denemeye hazırdır. Emir, en büyük kozu Zeynep üstünden Kemal'e en ağır darbesini indirmek için harekete geçer. Zeynep'in ise Emir'e güveni tamdır. Kemal, "o gece"yle ilgili çok hayati bir bilgiye ulaşır. Bu bilgi, Nihan'ın hayatını tamamen değiştirebilecek bir bilgidir.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder