Kara Sevda 14. bölüm fragmanı izleyicileri heyecanlandırdı

Kara Sevda 14. bölüm fragmanı izleyicileri heyecanlandırdı

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı izleyicilerini bekletmeden yayınlandı. Büyük bir ilgiyle takip edilen Kara Sevda 14. bölüm fragmanına romantik dakikalar damga vurdu.

517 Kez Okundu
15 Ocak 2016 Cuma 23:26
loading...

Çarşamba akşamlarının heyecanla beklenen dizilerinden Kara Sevda yeni bölüm fragman videosu internette dönmeye başladı. Son yaşanan gelişmeleriyle kalbe dokunan Kara Sevda 14. bölümde izleyicileri Nihan ile Kemal'in romantik anları bekliyor. Bir an olsun her şeyi unutan Nihan ve Kemal, Semiha Yankı'nın "Sıcak Sımsıcaksın" şarkısı eşliğinde melodilerin ve aşkın büyüsüne kaptırıyor kendilerini. Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin'in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu aşkını ekrana taşıyan Kara Sevda'nın yeni bölümü 20 Ocak Çarşamba akşamı Star Tv'de!

KARA SEVDA'DA GEÇEN HAFTA YAŞANANLAR

Kadrosunda Neslihan Atagül, Burak Özçivit, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Neşe Baykent gibi güçlü isimlerin kadrosunda yer aldığı Kara Sevda'nın 13 Ocak'ta ekrana gelen son bölümünde Kemal, bıçaklanmasında Emir'in parmağı olduğundan neredeyse emindi. Önder'in başına gelen kazanın da onun işi olduğunu düşünen Kemal, Emir'e yaptıklarının bedelini ödetmeye yemin etti. Aynı sırada Nihan, flaş disklerdeki görüntüleri izledi ve o geceyi bir kez daha yaşadı. Kemal'in başına gelenler aileyi bir araya topladı. Kemal'in başından ayrılmayanlar arasında Asu da vardı. Asu'nun Kemal'le yakınlaşmasını uzaktan izlemek zorunda kalan Nihan'ın kıskançlığı büyüdü. Kemal'in yanında olmak istediğinde karşılacağı tavırsa kalbini kırdı. Galip ve Emir görüntülerin kaybolduğundan haberdar olunca Nihan, Kemal için endişelenmeye başladı. Kemal'se Nihan'a flaş disklerden kurtulması gerektiğini söyledi. Kemal Nihan'ın kendini tek başına tehlikenin ortasına atacağından habersizdir. Nihan'sa Kemal'İn yardımına ihtiyaç duydu. Kara Sevda 13. bölümünde Vildan ve Önder ise Leyla'nın her an Nihan'a teyzesi olduğunu itiraf edeceğinden korkarken, bu gerçek, Nihan'dan önce Emir'in eline geçti. Emir edindiği bilgiyle Sezin ailesini bir kez daha vurmaktan çekinmedi. Ortaya dökülen gerçek, Nihan ve Leyla'yı yüzleşmek zorunda bıraktı. Leyla'nın itirafı, Nihan'ı, Kemal'e anlatması gerekenlerle ilgili bir ikileme sürükledi. Nihan, güvenmesi gereken tek insanın Kemal olduğundan emindi. Şimdiyse ona gerçekleri anlatmanın ilk defa bu kadar yakınındaydı.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder