Kara Sevda 13. bölüm fragmanı yayınlandı

Kara Sevda 13. bölüm fragmanı yayınlandı

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Kara Sevda yeni bölüm fragman videosu yayınlandı. Nihan'a özgürlülüğünü kazandırmak isteyen Kemal Kara Sevda 13. bölümünde büyük bir tehlike atlatıyor.

411 Kez Okundu
10 Ocak 2016 Pazar 11:00
loading...

Dizi severlerin gönlünü kısa sürede fetheden Kara Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta ertelenerek takipçilerini büyük bir hüsrana uğratan Kara Sevda 13. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Son yaşananlar ardından büyük bir merakta bırakan dizinin yeni bölümünde aldığı darbeyle yere yığılan Kemal kendine gelmekte güçlük çekerken; Kemal'i o durumda bulan Nihan gözyaşlarına boğuluyor.Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Neşe Baykent gibi güçlü isimlerin kadrosunda yer aldığı Kara Sevda 13. bölümü 13 Ocak Çarşamba akşamı Star Tv'de!

KARA SEVDA'DA GEÇEN HAFTA YAŞANANLAR

En son 30 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelen Kara Sevda'da şunlar yaşanmıştı: Nihan'ın "o gece" ye dair sırrını çözebilecek flaşdisklerin Galip'in elinde olduğunu gören Kemal, planlarında değişikliğe gitmeye karar verdi. Nihan'ı özgürlüğüne kavuşturmak için çok tehlikeli bir yol izledi. Kemal, Nihan için bütün tehlikeleri göze almaya; Nihan ise onun başının daha fazla belaya girmesini engellemeye kararlıydı. Bütün bunlar yaşanırken; Kemal'in planlarından habersiz olan Emir de babasının elindeki flaşdiskleri geri almak için doğru zamanı bekledi. Nihan ve Önder, Kemal sayesinde Emir'in hayattaki en zayıf noktasını öğrendi. Nihan Emir'e dair soru işaretlerinin peşine düştüğünde karşısına yepyeni bir sonuç çıktı. Zeynep'i Emir'den korumak için harekete geçti. Emir'in büyüsüne her geçen gün daha çok kapılan Zeynep, Salih'le ilişkisini bitirir. Aile içinde yeni bir şok yaşanırken, Kemal kardeşinin hayatındaki tehlike sinyallerini hissetti. Tarık, sırf Kemal'i hayatlarından uzak tutabilmek için, Zeynep'in yanında oldu. Tarık, kardeşini nasıl bir tehlikeli ittiğinin henüz farkında değildi. İmza yetkisi alındıktan sonra Emir, Kemal'le şirkette ilk kez karşı karşıya geldiğinde, Kemal'le aralarındaki savaşı büyütecek bir restleşme yaşadılar. Kemal, Nihan'ın hayatına mal olan sırrı çözmek için planlarını adım adım uyguladı. O geceye dair bütün gerçekleri öğrenmesine bir adım kala, Kemal'in Nihan'a olan aşkı en büyük sınavı olarak karşısına çıktı.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder