Kara Sevda 11. bölümde Toygar Işıklı damga vurdu

Kara Sevda 11. bölümde Toygar Işıklı damga vurdu

Star Tv'nin yeni sezon bombası Kara Sevda 11. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Nefes kesen sahnelerin olduğu son bölümde Toygar Işıklı Kara Sevda Yüzünden şarkısı da ilk kez görücüye çıktı. İşte Kara Sevda son bölümünde yaşananlar!

474 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 23:17
loading...

Yayınlandığı ilk bölümden beri ilgi odağı haline gelen Kara Sevda son bölümü izleyicilerini heyecanlandıran ve ekran başına kilitleyen sahneleriyle ekrandaydı. Kemal ve Nihan'ın imkansızlıklarla dolu aşkını, bir intikam hikayesiyle harmanlayarak büyük ses getiren Kara Sevda 11. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Beş yıl önce birbirlerine delicesine bir aşkla bağlanan ve uzun süre birbirlerinden ayrı kalan Kemal ve Nihan, kaderlerini değiştiren evde yüzleşti. Bu yüzleşme ve sonrasında yaşananlar ise herkes için şaşırtıcıydı. Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Kaan Urgancıoğlu ve Barış Alpaykut'un kadrosunda yer aldığı Kara Sevda 11. bölümü 23 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00'de Star Tv'deydi!

AŞIKLAR YÜZLEŞTİ

Kemal ve Nihan beş yıl önce kaderlerinin değiştiği evde nefes kesen bir yüzleşme yaşadı. Gerçeklere adım adım yaklaşan Kemal, Nihan'a kaçacak yer bırakmayacak sorular sordu. İkili kaza haberi gelene kadar, birlikte hayattan birkaç saat çaldı. Nihan'ın başlatacağı oyuna Kemal de ayak uydurdu.

EMİR KENDİ OYUNUNA DÜŞTÜ

Hem Tarık'a hem Önder'e büyük bir oyun oynadığını sanan Emir ise büyük bir şok yaşadı. Önder'i hastaneye yetiştirerek Emir'in bütün planlarını altüst eden Tarık, Emir'i kendi tuzağına düşürdüğünden habersizdi. Planının suya düştüğünü öğrenen Emir, polislerden önce Tarık'a ulaşmak için harekete geçti. Önder'in kazadan sonra dudaklarından dökülen ilk kelimeler, hem Nihan'ın hem de Kemal'in araştırmalarına yön verdi. Kemal ipuçlarını takip ettiğinde, şantajcıya kimsenin tahmin edemeyeceği kadar yakınlaştı.

EMİR OYUNLARINA DEVAM EDİYOR

Hakkı'nın Zonguldak'tan İstanbul'a ani ziyareti ise Asu için büyük fırsattı. Asu, amcası Hakkı'yla dertleşmesini Kemal'e ulaşmak için kullanmaya karar verdi. Kazdığı kuyuya düşen Emir, daha da hırsalnarak Kemal'den intikamını almak için Tarık'ı ve Zeynep'i tuzağına çekmeyi sürdürdü. Zeynep ateşe doğru adım adım yürüdü. Diğer taraftan Emir'in bütün konsantrasyonu Kemal'e yoğunlaşmışken, yıllardır sakladığı, şantajcının gönderdiği delillere başka bir el daha uzandı. Nihan, Kemal'in başına gelen tehlikeli olayları öğrendiğine, Kemal'i durdurmak için elinden geleni yaptı. Kemal'in hayatını tehlikeye atma pahasına ulaşacağı iz, "o geceye" ait sırrı nasıl çözeceğine dair çok önemli bir anahtar oldu.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Kara Sevda 11. Bölüm

Yorum Gönder