Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümünde Defne'nin oyunları ortaya çıkıyor

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümünde Defne'nin oyunları ortaya çıkıyor

Özcan Deniz ve Hatiçe Şendil'in başrollerini paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölümüyle devam ediyor. İzleyicilerin her hafta nefes kesen sahnelere tanık olduğu Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümünde Defne, köşeye sıkışıyor.

333 Kez Okundu
10 Kasım 2015 Salı 17:23
loading...

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölümüyle devam ediyor. Yeni sezonda da iddiasını koruyan dizinin yeni bölümünde konakta gerilim yükseliyor. Ailesini korumak isteyen Kahraman'ın Defne'yi eve getirmesiyle şok olan Elif, hiç istememesine rağmen durumu kabullenmek zorunda kalır. İki kadının aynı evde kalması, uzun süredir gizli kalmış sırların ifşa edilmesini sağlayacaktır. Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük Yaşaroğlu'nun üstlendiği ekranların vazgeçilmez dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümü sürprizlerle dolu gelişmeleri, olaylı sahneleriyle bu akşam saat 20.00'de Star Tv'de!

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 43. BÖLÜM ÖZETİ

Kaderimin Yazıldığı yeni bölümünde; Defne ve Ece'nin eve gelmesine şoke olan Elif, mecbur durumu kabul eder. Kahraman ise onun ne kadar üzüldüğünün farkındadır.. Ama başka çaresi yoktur. Defne ise zaferinden çok memnundur. Öte yandan Saadet Yakup'un yardımını kabul eder. Maksut ameliyat olacaktır. Ana oğul giderek yakınlaşmaktadır. Köşeye sıkışan Kıymet Şükran'a yakalanır. İkili Saadet'i alt etmek için uğraşırken, Kıymet öğreneceği gerçekle şoke olacaktır. Konakta sular bir türlü durulmamaktadır. Defne planını ince ince işlerken, açık vermekten kurtulamaz. Elif onu çoktan göz hapsine almıştır.

Selim ve Melek'in arası Canan yüzünden açılmıştır. Selim Canan'dan hesap soracaktır. Ama onu zor günler beklemektedir. İki ateş arasında kaldığını öğrenecek ve çok önemli bir karar alacaktır. Kahraman bir yandan ailesini korumaya çalışırken, hisseleri Maksutlardan geri almayı başarır. Celal'le çok güzel bir plan yaparlar. Ne kadar kızgın olsa da Elif'e aşkı her şeyden kuvvetlidir. Ona çok güzel bir sürpriz yapmaya hazırlanır. Elif ise Defne'den iyice şüphelenmeye başlamıştır. Görüp duydukları karşısında şoke olacaktır. Artık Defne'nin yaptıklarını ifşa etme vakti gelmiştir.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder