Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm fragmanında Elif'in tanık olduğu şok sahne

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm fragmanında Elif'in tanık olduğu şok sahne

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm fragmanı yayınlandı, izleyiciler sürpriz sahnelere tanık oldu. Aynı adama aşık iki kadın Elif ve Defne, Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölümünde aynı evde kalmaya başlıyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde!

483 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 22:08
loading...

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm fragmanıyla nefes kesti. Yeni sezonda da iddiasını koruyan dizinin yeni bölümünde konakta gerilim yükseliyor. Ailesini korumak isteyen Kahraman'ın Defne'yi eve getirmesiyle şok olan Elif, hiç istememesine rağmen durumu kabullenmek zorunda kalır. İki kadının aynı evde kalması, uzun süredir gizli kalmış sırların ifşa edilmesini sağlayacaktır. Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük Yaşaroğlu'nun üstlendiği ekranların vazgeçilmez dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümü sürprizlerle dolu gelişmeleri, olaylı sahneleriyle yarın akşam saat 20.00'de Star Tv'de!

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 43. BÖLÜM ÖZETİ

Kaderimin Yazıldığı yeni bölümünde; Defne ve Ece'nin eve gelmesine şoke olan Elif, mecbur durumu kabul eder. Kahraman ise onun ne kadar üzüldüğünün farkındadır.. Ama başka çaresi yoktur. Defne ise zaferinden çok memnundur. Öte yandan Saadet Yakup'un yardımını kabul eder. Maksut ameliyat olacaktır. Ana oğul giderek yakınlaşmaktadır. Köşeye sıkışan Kıymet Şükran'a yakalanır. İkili Saadet'i alt etmek için uğraşırken, Kıymet öğreneceği gerçekle şoke olacaktır. Konakta sular bir türlü durulmamaktadır. Defne planını ince ince işlerken, açık vermekten kurtulamaz. Elif onu çoktan göz hapsine almıştır.

Selim ve Melek'in arası Canan yüzünden açılmıştır. Selim Canan'dan hesap soracaktır. Ama onu zor günler beklemektedir. İki ateş arasında kaldığını öğrenecek ve çok önemli bir karar alacaktır. Kahraman bir yandan ailesini korumaya çalışırken, hisseleri Maksutlardan geri almayı başarır. Celal'le çok güzel bir plan yaparlar. Ne kadar kızgın olsa da Elif'e aşkı her şeyden kuvvetlidir. Ona çok güzel bir sürpriz yapmaya hazırlanır. Elif ise Defne'den iyice şüphelenmeye başlamıştır. Görüp duydukları karşısında şoke olacaktır. Artık Defne'nin yaptıklarını ifşa etme vakti gelmiştir.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder