İşte, The Walking Dead 6. sezon 5. bölümünde yaşananlar

İşte, The Walking Dead 6. sezon 5. bölümünde yaşananlar

The Walking Dead 6. sezon son bölümünde yine nefesler kesili. Hem Türkiye'de hem de ülkemizde büyük ses getiren The Walking Dead 6. sezon 5. bölümünde Glenn'in ölüp ölmediği netleşti. Peki, The Walking Dead 6. sezon 5. bölümünde neler yaşandı?

702 Kez Okundu
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:52
loading...

Türkiye'nin hayranlıkla izlediği The Walking Dead dizisi bütün coşkusu ile devam ediyor. Bu hafta yayınlanan The Walking Dead 6. sezon 5. bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmedi. Dizinin son bölümü Glenn'in ölüp ölmediği üzerine odaklanırken, kurtarılmış bölgedekilerin zombilerden korunmak için verdiği çaba nefes kesti. Yayılan bir hastalık sonucu zombilerin ortaya çıkışı sonrasında yaşam mücadelesini ekrana taşıyan, yaşayan herhangi bir canlıyı yakalayıp yiyen ve insanları ısırarak onları da kendileri gibi yapan zombilerin hikayesini anlatan The Walking Dead 6. sezon 5. bölümü kendi 8 Kasım Pazar akşamı kendi kanalı AMC'deydi!

THE WALKİNG DEAD 6. SEZON 5. BÖLÜM ÖZETİ

Başrollerinde Andrew Lincoln, Steven Yeun, Norman Reedus, Lauren Cohan gibi isimlerin yer aldığı The Walking Dead 6. sezon son bölümünde en çok merak edilen konu Glenn'in yaşayıp yaşamadığıydı. Geçtiğimiz hafta izleyiciler, kimin olduğunu anlamadıkları bir cesetle karşı karşıya kalmışları, bu hafta ekrana gelen 5. bölümünde ise cesetin Glenne ait olup olmadığı netleşti. Fenomen dizinin bu sezonki 5. bölümünde Reg'in ölümünün ise yası sürmeye devam etti. Kurtarılmış bölgedekiler, zombilerin saldırısından sonra kendine gelmeye çalışırken bir yandan da yeni gelecek tehlikelere hazırlandı. Kendilerini zombilerden kurtarmak isteyen grup tehlikeli bir karar vererek yangın çıkardı. Peki, oldukça tehkileli olan bu plan işe yaradı mı?

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder