İşte, O Ses Türkiye şampiyonu Hasan Doğru'nun son hali

İşte, O Ses Türkiye şampiyonu Hasan Doğru'nun son hali

Üçüncü sezon şampiyonu Hasan Doğru, O Ses Türkiye stüdyosuna konuk oldu. Kırk kilo veren Hasan Doğru'yu gören O Ses Türkiye jüri üyeleri ve ekran başındakiler büyük şaşkınlık yaşadı. İşte, İşte, O Ses Türkiye şampiyonu Hasan Doğru'nun son hali!

541 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:09
loading...

Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz'un jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye'de bu hafta Hasan Doğru sürprizi yaşandı. O Ses Türkiye'nin üçüncü sezon şampiyonu Hasan Doğru, stüdyoya konuk oldu. Yarışma programıyla adını geniş kitlelere duyuran Hasan Doğru görenler, gözlerine inanamadı. İnanılmaz değişimiyle şaşırtan eski şampiyonu gören jüri üyeleri ve seyirciler şaşkınlığını gizleyemedi. Verdiği kiloyla şaşırtan eski yarışmacıyı sahneye takdim edenAcun Ilıcalı, eski birinci ile ilgili, "Gelmesi sürpriz değil fiziki durumu süpriz" dedi.

HASAN DOĞRU KAÇ KİLO VERDİ?

Hasan Doğru kaç kilo verdiği ile ilgili soruya, "40 kg'a yakın kilo verdim. Şu anda 75 kiloyum. Kilo veren insana sorulunca da böyle 10-20 kilo fazla söyleme ihtimali oluyor." dedi. Büyük şaşkınlık yaşayan jüri üyesiHadise, Hasan Doğru için, "Bambaşka bir insan olmuşsun Hasan" dedi.Hasan Doğru'nun iki sene önceki hali ekranlara yansıdı. Doğru, kiloları ne kadar sürede verdiği sorularına Tam bir süre vermem ama dokuz ay oldu.. Şeklinde yanıt verdi.O Ses Türkiye üçüncü sezonunda yer alan Hasan Doğru, Gökhan Özoğuz'un takımıyla birinci olmuştu.

HASAN DOĞRU KİMDİR?

O Ses Türkiye ile Türkiye'nin tanıdığı isim haline gelen Hasan Doğru, 1988 yılında Zonguldak, Kozlu'da doğdu. Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü mezunu Hasan Doğru, eğitim görürken babasının Kozlu Beldesi'ndeki lokantasında çalıştı. Yarışmanın unutulmaz isimlerinden biri oaln Hasan Doğru, Lucio Dalla'nın ünlü tenör Enrico Caruso için yazdığı "Caruso" adlı eserini seslendirerek Türkiye gündemine oturdu.Sesi ve sempatik tavırlarının yanında, garsonluktan üniversiteye uzanan hikayesiyle ilgi gören Hasan Doğru, "O Ses Türkiye" yarışmasında 21 Ocak 2014 tarihinde yapılan final gecesinde birinciliği kazandı.

Benzer Haberler

loading...Yorum Gönder