İşte Benim Stilim Ünlüler'in jüri üyesi Neslihan Yargıcı geçmişiyle şaşırttı

İşte Benim Stilim Ünlüler'in jüri üyesi Neslihan Yargıcı geçmişiyle şaşırttı

Tv 8'in sevilen yarışması İşte Benim Stilim Ünlüler formatıyla izleyici karşısına çıkan Neslihan Yargıcı ile ilgili gerçekler şaşırttı. İşte Benim Stilim Ünlüler'ini yerden yere vuran Neslihan Yargıcı'nın yıllar önce Sezen Aksu klibinde oynadığı öğrenildi.

531 Kez Okundu
07 Ocak 2016 Perşembe 11:16
loading...

İşte Benim Stilim Ünlüler formatı hızlı başladı. Yarışmacıları kadar jüri üyeleriyle de dikkat çeken programın yeni jüri üyeleri Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya oldu. Hakan Akkaya, Ivana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez'in jüri koltuğunda oturdukları, Berna Öztürk, Neslihan Önder, Esra Sönmezer, Nil Karataş, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Simge Tertemiz,Hatice, İnci Pars, Gizem Özdilli, Ece Gürsel, Aslızen, Sevil Uyar, Yeşim Erçetin, Pelin Suade'nin yarıştığı İşte Benim Stilim Ünlüler'in en çok konuşulan jüri üyesi Neslihan Yargıcı oldu. Yıllardır ekrana gelen moda yarışmasına bu sezon dahil olan Neslihan Yargıcı, sert sözleriyle yarışmacılara zorluk çıkaracağını şimdiden gösterdi. Peki, yarışma başlar başlamaz bombaları arka arkaya patlatan Neslihan Yargıcı kimdir, bugüne kadar hangi projelerde yer almıştır?

NESLİHAN YARGICI KİMDİR?

İşte Benim Stilim Ünlüler'in Ocak 2016 akşamı yayınlanan bölümünde; "Herkes birbirinden güzel, vücutlar şahane, endam yerinde fakat bütüne bakıldığında bir bütün yok" diyerek yarışmacıları eleştiri yağmuruna tutan Neslihan Yargıcı, 12 Aralık 1952 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Merzifonlu olan İşte Benim Stilim'in yeni jüri üyesi, özellikle 1990'lı yıllarda kariyerinden çok düzenlediği çılgın partilerle gündeme geldi ve siyahların kadını olarak tanındı. Fransa'da moda eğitimi alan Neslihan Yargıcı, 80'li yılların sonuna doğru popülerliği artan tiyatroda defileyi başlatan isim oldu. 1998 yılında "Arkadaşım Şeytan" filminin kostümlerini yapan Neslihan Yargıcı 90'larda ise Türk pop müziğinin önemli isimlerine stil danışmanlığı yaptı. Sertab Erener'in çıkış parçası Sakin Ol'un klibinde Sezen Aksu ve Uzay Heparı ile birlikte oynadı. 1996'da modayı bıraktığını açıklayan Yargıcı Kanal 6'da Beni Baştan Yarat isimli bir programın sunuculuğunu yaptı. 2006 yılında İstanbul'da düzenlenen Best Model of The World yarışmasında jüride yer aldı. Moda kariyerini yürütürken ufak rollerle izleyici karşısına çıkan Neslihan Yargıcı; 2005 - Kapıları Açmak (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi) , 2003 - Eyvah Eski Kocam (Figen) (TV Dizisi), 1991 - Varsayalım İsmail (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi) gibi projelerde yer aldı.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder