İşte Benim Stilim Ünlüler'de yarışacak isimler belli oldu

İşte Benim Stilim Ünlüler'de yarışacak isimler belli oldu

Sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim Ünlüler formatı ile 2016'ya damga vurmaya geliyor. Ekranların sevilen isimlerinin stillerini yarıştıracağı programda yaşanacaklar şimdiden merak konusu. Peki, İşte Benim Stilim Ünlüler'de yarışacak isimler kimler?

414 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 23:17
loading...

Ekranların ilgiyle takip edilen programlarından İşte Benim Stilim All Star, Ocak ayında yerini İşte Benim Stilim Ünlüler ' e bırakmaya hazırlanıyor! TV8 kanalından yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışması çok kısa süre sonra veda edecek, 2015 yılının en tarz kadını belli olacak. 2016 yılında bu kez podyumda sıradan güzeller yerine ünlü isimler boy gösterecek. Acun Ilıcalı daha önce Surivvor için denediği bu formatı İşte Benim Stilim için deneyecek. Yeni formatla birlikte pek çok sürprizin gelmesi bekleniyor ancak en büyük sürpriz hiç kuşkusuz jürilerin değişmesi olacak. İddialara göre; Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş'ın yerine jüri koltuğuna Neslihan Yargıcı ve Hakkan Akkaya oturacak. Peki, 2016 İşte Benim Stilim'de hangi ünlüler yarışacak?

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER KADROSU

Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu'nun bulunduğu reyting rekortmeni programda yarışacak olan ilk isimler belli oldu. İşte Benim Stilim Ünlüler kadorsu şu şekilde açıklandı; Survivor 2014 ve Survivor All Star'dan tanıdığımız Serenay Aktaş ve Merve Aydın, Ütopya'dan yarışmacısı Kurretülayn Matur, Survivor ve Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Hatipoğlu, Nil Karataş, Mehtap Yılmaz, Asena ve Simge Tertemiz...

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder