'İşte Benim Stilim Ünlüler'de kim elenecek?' belli oluyor

'İşte Benim Stilim Ünlüler'de kim elenecek?' belli oluyor

Ekranlara hızlı bir giriş yapan İşte Benim Stilim Ünlüler'in ilk elemesi bu akşam yayınlanacak. Serdar Ortaç ve Hande Yener'in konuk olacağı İşte Benim Stilim Ünlüler'e veda edecek isim gece yarısı belli olacak. Bakalım, İşte Benim Stilim Ünlüler'de kim elenecek?

619 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:03
loading...

Şarkıcısından, DJ'ine mankeninden stilistine kadar sanat dünyasının stil sahibi ünlülerini bir araya toplayan İşte Benim Stilim Ünlüler'in ilk elemesi bu akşam yapılacak. Öykü Serter'in sunuculuğunu, İvana Sert, Neslihan Yargıcı, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez'in üstlendiği moda yarışması "İşte Benim Stilim Ünlüler'de kim elenecek?" sorusu bu gece yanıtını bulacak. Giydikleri kostümler ile İşte Benim Stilim podyumunda boy gösteren ve jüri karşısında ter döken ünlülerden jüri tarafından en düşük puanı alan yarışmacı programa erkenden veda edecek.

Hande Yener ve Serdar Ortaç'ın konuk olacağı İşte Benim Stilim 2016 eleme gecesinde yarışmacılar, Dans ve 80'ler konsepti ile hünerlerini sergileyecek. Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder arasından bir isim "İşte Benim Stilim Ünlüler'de kim elendi?" sorusunun yanııt olacak. Heyecanlı dakikaların yaşanacağı, üzgün surat rozeti alan yarışmacıların yarışmada tutunmak için mücadele edeceği İşte Benim Stilim Ünlüler bu akşam saat 22:15'te Tv 8 ekranlarında olacak.

İŞTE BENİM STİLİM'DE ELEME GECESİ BÜYÜK GERGİNLİK

Tv 8 ekranlarının iddialı moda programı İşte Benim Stilim Ünlüler formatı 2016'ının ilk günü 1 Ocak'ta yayına başladı. Ekranların tanınmış yüzlerini bir araya getiren İşte Benim Stilim Ünlüler başlangıcı oldukça iddialı ve gergin yaptı. Eleme gecesi öncesi yayınlanan 7 Ocak İşte Benim Stilim Ünlüler bölümünde Hakan Akkaya'nın eleştirilerine dayanamayan Neslihan Önder, stüdyoyu terketti. Hakan Akkaya ile yarışmacılardan Neslihan Önder arasında Esra Sönmezer yüzünden tartışma çıktı. Esra Sönmezer'in saçındaki örgüyü farkedememesine tepki gösteren Neslihan Önderi son raddede yerinden fırlayıp jürinin önünde duran Esra'nın yanını gitti. Onun saçlarını tutup havaya kaldırarak 'Bu saç mı şimdi' diyerek şoke eden bir reaksiyon koydu. Ardından da stüdyoyu terketip gitti.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder