'İşte Benim Stilim All Star'da kim elenecek?' sorusu bugün yanıt buluyor

'İşte Benim Stilim All Star'da kim elenecek?' sorusu bugün yanıt buluyor

'İşte Benim Stilim All Star'da kim elenecek?' sorusunun yanıt bulmasına sadece saatler kaldı, Ekranların sevilen stil yarışması 'İşte Benim Stilim All Star eleme gecesiyle bu akşam ekranlarda olacak. Bu hafta eleme potasında iddialı isimlerin bulunduğu İşte Benim Stilim All Star'da kimin eleneceği merak konusu.

474 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 19:08
loading...

'İşte Benim Stilim All Star'da kim elenecek?' sorusunun yanıt bulmasına sadece saatler kaldı, Ekranların sevilen stil yarışması 'İşte Benim Stilim All Star eleme gecesiyle bu akşam ekranlarda olacak. Bu hafta eleme potasında iddialı isimlerin bulunduğu İşte Benim Stilim All Star'da kimin eleneceği merak konusu. Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programı 'İşte Benim Stilim All Star'da kim elenecek?' sorusunun yanıtı yine büyük bir merakla bekleniyor. Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini yaptığı, Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği Benim Stilim All Star'da bu hafta eleme gecesinin çok çekişmeli geçmesi bekleniyor. Çünkü; bu kez üzgün suratları, yarışmanın en iddialı isimleri; Nurcan-Aycan Şencan kardeşler, Zeynep Öztürk, Ezgi Baylar ve Çiğdem Çelik aldı.

ELEME GECESİ KONSEPTİ

İşte Benim Stilim All Star'da kim elenecek?' sorusunun yanıt bulduğu gecede, eleme riski bulunmayan yarışmacılar ise "Kanat" konseptiyle büyük ödülü kazanmak için yarışacak. Ziynet Sali' nin şarkılarıyla eşlik edeceği Eleme Gecesi' nde jürinin oylaması ile üzgün surat rozeti alan yarışmacılardan hangisi elenecek?

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR'DA HAFTAYA DAMGA VURAN OLAYLAR

Hafta için 5 gün ekrana gelen işte Benim Stilim All Star'ın haftaya başlangıç günü olan 26 Ekim Pazartesi günü iki sezon önce Emel Özkızıltaş ile finalde yarışan ancak kaybeden Zeynep Öztürk zor anlar yaşadı. Bazı yarışmacılar Zeynep'in kaybettiği finalde çok ağır sözler söylediğini iddia etti.

İşte Benim Stilim All Star 28 Ekim 2015 Çarşamba günü bölümüne ise Kemal Doğulu'nun çıkışı damga vurdu. Yarışmanın sivri dilli isimlerinden Nihal Candan, jüri üyelerinin karşısında çantayı fırlatınca Kemal Doğulu, çileden çıktı. Kemal Doğulu, çanta fırlatan Nihal Candan'a sert tepki göstererek, "O çantayı fırlatmayı da ben sana gösteririm. Biraz hareketlerine dikkat et. Çok sevimlisin, çok tatlısın dedikçe çığırdan çıktığınız hepiniz. Şımarmanın bir manası yok" dedi.

İşte Benim Stilim'in eleme gecesi öncesi bölümü olan 29 Ekim günü ekrana gelen bölümüne ise Çiğdem Çelik'in gözyaşları damga vurdu! Önce arkadaşlarının konseptini komik olarak değerlendirdiği Çiğdem Çelik, aynı tepkiyi İvana Sert'ten görünce gözyaşlarını tutamadı. İvana Sert'in sözlerine alınan Çiğdem Çelik, "Komik olduğumu kabul etmiyorum." diyerek tepki gösterdi.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder