'İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi?' olaylı yanıt

'İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi?' olaylı yanıt

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde heyecan doruktaydı. İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi? sorusunun yanıt bulduğu gecede yine tartışmalar eksik olmadı. Peki, İşte Benim Stilim All Star'a veda eden isim kim oldu?

247 Kez Okundu
08 Kasım 2015 Pazar 12:51
loading...

İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi 6 Kasım Cuma gecesi belli oldu. Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini, sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, Tv 8 ekranlarının sevilen stil yarışması İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi, yayın akışında yapılan değişiklik nedeniyle saat 22.00'de ekrana geldi. Serkan Kaya'nın şarkılarıyla renklendirdiği, eleme riski bulunmayan yarışmacıların büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele ettiği gecede "İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi?" sorusunun yanıtı olabilecek 3 kişi bulunuyordu: Ezgi Baylar, Ezgi Ünal ve Sinem Umaş. Bu üç isimden biri arkadaşlarının yaptığı oylamayla elenme riskinden kurtuldu. Arkadaşları tarafından kurtulan isim yarışmaya yeni dahil olan Sinem Umaş oldu. Böylece geçtiğimiz sezonların en iddialı iki ismi; Ezgi Baylar ve Ezgi Ünal, en şık kombinleriyle jüri üyelerinin karşısına geçmek üzere hazırlanmaya gitti.

İŞTE BENİM STİLİM'DE ÖDÜLÜ ALAN İSİM

İşte Benim Stilim All Star'ın eleme gecesinde yarışmaya veda edecek ismin yanı sıra 10 bin TL'yi alacak isim belli oldu. Her hafta bir konseptle jüri ve ekran başındakilerin karşısına çıkan yarışmacılar bu kez "Maskeli Parti" konsepti ile yarıştı. Yarışmacıların birbirinden ilginç ve sıradışı maskelerle stüdyoyu renklendirdiği gecede konsepti en çok beğenilen isim Emel Özkızıltaş seçildi.. İşte Benim Stilim'in zennubesi Emel Özkızıltaş, 10 bin liralık para ödülünün de sahibi oldu. Peki, İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi?

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR'DA KİM ELENDİ?

Daha önce kendi isteğiyle elenmek istediğini dile getiren Ezgi Baylar ve geçtiğimiz sezonunu birincisi Ezgi Ünal, kendilerine verilen iki saatlik süre sonunda tekrar jüri karşısına geçti. Yarışmaya veda edecek ismi belirleyen jürinin oyları şu şekilde oldu: Nur Yerlitaş Ezgi Baylar dedi, İvana Sert de 'zorla birşey olmaz' diyerek Ezgi Baylar ismini verdi. Jürinin en sert eleştiren ismi Kemal Doğulu 'Ben duygusal davranmayacağım' diyerek Ezgi Baylar'ın adını verdi.Uğurkan Erez'in kararı da Ezgi Baylar'dan yana olunca, iki haftadır elenmekte ısrarlı olan Ezgi Baylar veda eden isim oldu. İşte Benim Stilim'in Ezgi Baylar'ın elenmek için ortaya sürdüğü gerekçeler ise hayli kafa karıştırıcı oldu.

FARKLI BİR SEBEP SÖYLEDİ

Geçtiğimiz hafta da üzgün surat alarak eleme adayı gösterilince aynı motivasyonu yakalayamayacağı için gitmek istediğini dile getiren Ezgi Baylar, bu kez farklı bir sebep gösterdi. Ezgi Baylar bu kez 'eşinin rahatsız olduğunu' söyleyerek jüriden elemelerini istedi. Ezgi Baylar çelişkili beyanlarıyla İşte Benim Stilim'den ayrılmak istemesinin gerçek sebebi konusunda kafaları karıştırdı.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder