İşte Benim Stilim All Star'da büyük kavga

İşte Benim Stilim All Star'da büyük kavga

İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta büyük bir kavga çıktı. Daha önce de karşı karşıya gelen Ayşegül Doğan-Emel Özkızıltaş arasındaki kavga, İşte Benim Stilim'e damga vurdu.

389 Kez Okundu
07 Kasım 2015 Cumartesi 22:07
loading...

İşte Benim Stilim All Star'ın zaman zaman ani çıkışlarıyla gündeme gelen ismi Ayşegül Doğan yine yaptı yapacağını. Hem jüri üyeleri hem de iddialı yarışmacılarıyla sık sık gündeme gelen İşte Benim Stilim All Star'a bu kez Ayşegül Doğan-Emel Özkızıltaş tartışması damga vurdu. Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu'nun yer aldığı İşte Benim Stilim All Star'ın 4 Kasım günü ekrana gelen bölümünde Nur Yerlitaş'ın Zennube ismini taktığı sempatik yarışmacı Emel Özkızıltaş, sonunda patladı. Stil yarışmasında sivri diliyle ünlenen ve bu nedenle zaman zaman jüri üyelerinin de uyaradığı Ayşegül Doğan'ın sert çıkışları, Emel Özkızıltaş'ı çıldırttı.

O SÖZLER, ÇILDIRTTI

Ayşegül Doğan ve Emel Özkızıltaş arasındaki kriz büyüdü. İşte Benim Stilim'in iki ismi daha öncede sert bir tartışma yaşamış , Ayşegül Doğan'ın "Sen kimsin?", Emel Özkızıltaş'ın ise "Ay öldüresi var beni" sözleri, sosyal medyada olay konusu olmuştu. İkili bu henüz bu tartışmaları unutulmamışken, yine karşı karşıya geldi. Ayşegül Doğan'ın "Yapmacık ve oynaksın" sözlerine kızan Emel Özkızıltaş, biran da "artık yeter" diyerek elinde ki çanta ve paltosunu yere fırlattı. Emel Özkızıltaş ağlarken Ayşegül Doğan'a "Yedin beni Ayşegül rüyalarıma giriyorsun" dedi.

İŞTE BENİM STİLİM'DE 2 YENİ İSİM

İşte Benim Stilim'de elenen isimlerin yerine yeni isimler kadroya dahil olmaya devam ediyor. Kavgaların, sürprizlerin ve iddiaların eksik olmadığıİşte Benim Stilim All Star'a 2 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümüne eski sezondan iki isim katıldu. Kendi sezonlarında dikkat çeken ve çok konuşulan; Sinem Umaş ve İlbige Uzun İşte Benim Stilim All Star kadrosuna yerleşti.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KURALLARI

İşte Benim Stilim All Star, iddialı yarışmacıları kadar yeni kurallarıyla da konuşturuyor. Üç sezonun en iddialı isimlerini bir araya getiren yarışmanın yeni kurallarıyla rekabet daha da kızışıyor. Peki, İşte Benim Stilim All Star'ı daha önceki sezonlardan ayıran kurallar ne? Jüri üyeleri yarışmacıları, 10 puan üzerinden değerlendiriyor. Puanlama sistemi ile her gün günün en kötü giyinen yarışmacısı seçiliyor ve İşte Benim Stilim All Star'ın o yarışmacısı hafta boyu üzgün surat rozetini taşımak zorunda kalıyor. En az oyu alan 5 kişi elenme adayı olarak jüri üyelerinin karşısına geçiyor. Eleme adayı dışında kalan yarışmacılar ise her hafta 10 bin lirayı kazanmak için yarışıyor.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder