İşte Benim Stilim All Star'da Ayşenur Balcı'dan bomba itiraf

İşte Benim Stilim All Star'da Ayşenur Balcı'dan bomba itiraf

İşte Benim Stilim All Star'ın olay ismi tanınan Ayşenur Balcı, şaşırtıcı bir itirafta bulundu. 20 yaşındaki Ayşenur Balcı, İşte Benim Stilim All Star'ın 9 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümünde sözlendiğini açıkladı.

805 Kez Okundu
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:41
loading...

Olaylı yarışmacıları ve güçlü jüri üyeleriyle adından söz ettiren İşte Benim Stilim All Star'ın haftaya başlangıç bölümüne Ayşenur Balcı'nın itirafı damga vurdu. Ekranların en çok izlenen ve tartışılan programlarından biri olan İşte Benim Stilim All Star'ın en çok konuşulan isimlerinden olan Ayşenur Balcı ve jüri üyesi Nur Yerlitaş arasındaki diyalog şaşırttı. Yarışmanın sempatik jüri üyesi Nur Yerlitaş'ın Ayşenur Balcı'nın sevgilisini gördüğünü ve ne zaman nişanlanacaklarını sorması üzerine, başarılı yarışmacı sözlendiklerini açıkladı. Tüm jüri üyeleri ise seni bizden istesin göndermesinde bulundu.

PERİSCOPE'TA SOYUNMASI OLAY OLMUŞTU

İşte Benim Stilim All Star'ın en genç isimlerinden olan Ayşenur Balcı, yarışmadan önce periscope yayınıyla gündeme gelmiş, erkek arkadaşının yanında yarı çıplak bir şekilde binlerce kişiye görüntü vermesi nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Yaptığı harekete anlam verilemeyen Ayşenur Balcı'nın görüntülerdeki davranışları ise 'Uyuşturucu mu almış' gibi soruların sorulmasına neden olmuştu.

AYŞENUR BALCI KİMDİR?

1995 doğumlu olan Ayşenur Balcı, modellik ve mankenlik yapmaktadır. Modellik dışında oyunculuk ve dans ile ilgilenen Ayşenur Balcı, düzgün vücudu ve giyim tarzı ile Bu Tarz Benim jürisinin dikkatini çekmeyi başarmış, yarışmadan sonra estetik yaptırması ile gündeme gelmiştir. Yarışmada yer aldığı dönemde Show TV'de yayınlanan Her şey Dahil programına konuk olan Ayşenur Balcı, nefesleri kesen dans performansı ile hem stüdyodakileri hem de ekranları başındakilerin dikkatini çekmiştir.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder