İşte, 8 Ocak Beyaz Show konukları

İşte, 8 Ocak Beyaz Show konukları

Beyaz Show'un bu gece ekrana gelecek yeni bölümünde yine bomba konuklar var. Beyaz Show bu hafta 15 Ocak'ta vizyona girecek olan Bizans Oyunları filminin oyuncularını konuk edecek. İşte, 8 Ocak Beyaz Show konukları!

442 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:15
loading...

Cuma gecelerinin efsane programı Beyaz Show bu hafta da yine şahane! Yıllara meydan okuyan Beyaz Show bomba konuklarıyla cuma gecelerine damga vurmaya devam ediyor. Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle 13 yılı deviren Beyaz Show yeni yılın ilk cuma gününde de yine çok güldürecek. Peki, yayınlandığı her hafta büyük ses getiren Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler olacak? 8 Ocak Cuma gecesi başlayıp cumartesi gününün ilk saatlerine kadar sürecek olan Beyaz Show 'un bu haftaki konuklarını haberimizin detayında bulabilirsiniz.

BEYAZ SHOW BU HAFTAKİ KONUKLARI

Her hafta müzik ve ekran dünyasının ünlü isimlerini ağırlayan Beyaz Show'a bu hafta 15 Ocak'ta beyazperdeyle buluşacak "Bizans Oyunları" filminin kadrosundan; yakışıklı popçu Murat Dalkılıç, oyuncu Gürkan Uygun, genç kızların sevgilisi Tolgahan Sayışman, filmin güzel yıldızı Tuvana Türkay ve Survivor 2016 ünlüler kadrosunda göreceğimiz İbrahim Yattara konuk oluyor.

BEYAZ SHOW'UN GEÇTİĞİMİZ HAFTAKİ KONUKLARI

Cuma gecelerinin klasikleşmiş talk show programı Beyaz Show, geçtiğimiz hafta yılbaşına özel olarak 31 Aralık Perşembe gecesi ekrana gelmişti. Beyaz Show yılbaşı programına; yaptığı her şarkıyı dillere düşüren beste fabrikatörü Serdar Ortaç; tarzıyla, tavrıyla herkesi peşinden sürükleyen kadın, sesi ve şarkısıyla büyüleyen pop müziğin kraliçesi Hande Yener; Kocan Kadar Konuş filmi ile çok güzel bakan bir adam, gözlerinden oyunculuk akan bir yakışıklı Murat Yıldırım; Her rölün kadını, ne oynarsa oynasın hakkını veren, öylesine müstesna bir yetenek Ezgi Mola. Delibal filmi ile yakışıklı ve sempatik oyuncu Çağatay Ulusoy; Öylesine duru bir güzelliği var ki, çok da yetenekli Leyla Lydia Tuğutlu.

BİZANS OYUNLARI KONUSU

İlki 2000 yılında vizyona giren ve izlenme rekorları kıran Kahpe Bizans filminin 15 yıl aradan sonra gelen ikinci filmi Bizans Oyunları'nın konusu şöyle; Güney Amerika'nın sıcağı Mayalar'ın canına tak ettirir ve taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu'ya göç etmeye karar verirler. Bağcılar civarına yerleşen Mayalar, Türk boyları ile kaynaşır ve Güney Amerika'nın tekniğini Anadolu'nun kültürüyle birleştirirler. Ama kısa zamandaki bu yükselişleri komşuları olan Bizans'ın dikkatini çeker. Barışsever Bizans Kralı 3. Klitor gerçek bir Maya hayranıdır ama imparatorluk içerisinde karısı 5. Klitorya ve kardeşi Muhteris'in entrikalarına engel olamaz. Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor'u ortadan kaldıracak, ardından da Mayaların bütün kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır. Bu şekilde Bizanslılar Maya kadınlarıyla soylarını ıslah ederken Bizans erkekleri de "yalnızlık Allah'a mahsus" deyip çevre kabilelerin düşük profilli kadınlarıyla birleşecek ve Mayalar'ın kusursuz genleri zamanla sıradan DNA'lara dönüşecektir.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Beyaz Show Konukları

Yorum Gönder