İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor

İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor

Romantik şarkılarıyla kalbe dokunan İrem Derici ve radyocu eşi Rıza Esendemir evliliklerini noktalamaya hazırlanıyor. İddiaları doğrulayan ilk isim Rıza Esendemir oldu. İrem Derici'den herhangi bir açıklama gelmedi.

651 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:09
loading...

Büyük bir aşkla evlenen İrem Derici ve Rıza Esendemir'in boşanacağı iddialara magazin dünyasına bomba gibi düştü. Çiftin kişisel sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları değişiklikler ve paylaşımlar "İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor mu?" haberlerinin yapılmasına neden oldu. Özellikle çiftin beraber çekilmiş tek bir fotoğrafının bile sosyal medya hesaplarında kalmaması, söylentileri arttırdı. Çift, takipçilerinin sosyal medya üzerinden sordukları "Boşanıyor musunuz?" sorularını da herhangi bir yanıt vermedi.

RIZA ESENDEMİR AÇIKLADI

İrem Derici'nin radyocu eşi Rıza Esendemir "İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor mu?" sorusuna yanıt veren ilk isim oldu. Tv 8 'de ekrana gelen Aramızda Kalmasın'ın da konusu olan çiftle ilgili son gelişmeleri program sunucusu Salih Keçeci açıkladı. Rıza Esendemir'le görüşen Keçeci, ünlü İrem Derici ile Rıza Esendemir'in boşanmak üzere harekete geçtiğini söyledi. Salih Keçeci, son zamanlarda evliliklerinde sıkıntılar olduğunu belirten Rıza Esendemir'in, "Bu sıkıntıların birbirimizi yıpratacağını anlayınca boşanma kararı aldık" yönünde açıklaması olduğunu söyledi.

SOSYAL MEDYADA YAPTIKLARI DEĞİŞİKLİKLER

İrem Derici'nin 2 buçuk milyon kişi tarafından takip edilen Instagram hesabında Rıza Esendemir'e dair tek bi fotoğraf bırakmazken; Rıza Esendemir ise sosyal medya hesabından ilginç bir göndermede bulundu. Instagram ve Twitter hesaplarından ilk eşi Yeşim Vatan'dan olan kızı Eceşan Esendemir'in fotoğrafını paylaşan Rıza Esendemir, fotoğrafların altına "Bir kızın durduk yere "Seni seviyorum babacım demesi ne demek biliyor musunuz?" notunu düştü.

İREM DERİCİ KİMDİR?

21 Mart 1987 yılında doğan İrem Derici, küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenmekte, 4 yaşından beri org çalmaktadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunu olan İrem Derici, O Ses Türkiye yarışmasına da katılmıştır."Bensiz Yapamazsın" isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlayan genç şarkıcı, asıl çıkışını 2013'te piyasaya sürdüğü "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" albümü ile yakalamış, 24 milyon izlenme sayısıyla büyük bir başarı elde etmiştir.15 Nisan 2014'te "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısı ,"en çok dinlenenler" arasına girmiş, 110 milyondan fazla izlenerek rekor kırmıştır.

RIZA ESENDEMİR KİMDİR?

1979 doğumlu olan Rıza Esendemir, radyoculuk hayatına henüz 11 yaşındayken Denizli'de başlamıştır. 1997 yılında Best FM'de A-Rıza Show adlı programı sunmaya başlayan Rıza Esendemir, radyo programlarında gündemdeki konuları eğlenceli bir şekilde aktarmayı, çeşitli tiplemeler ve telefon şakalarıyla da güldürmeyi amaçlamaktadır. Gelinim Olur musun? adlı evlilik yarışması ile Türkiye'de "Semra Kaynana" adıyla fenomen olan Semra Yücel'in yarışmada sarf ettiği sözleri müzik alt yapısıyla birleştirerek "Semra Yücel Megamix" (Daldan Dala) adıyla şarkı haline getirmiştir ve büyük ilgi toplamıştır.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder