İnadına Aşk 20. bölüm fragmanında sürpriz gelişme

İnadına Aşk 20. bölüm fragmanında sürpriz gelişme

Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin 20. Bölümünde Yalın'ın annesi İblis tarafından bir çuval içinde Defne'nin kapısına getiriliyor. İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı ve özeti haberimizin detayında!

450 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 21:57
loading...

Romantik komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine bomba gelişmelerin sinyalini verdi. Eğlenceli senaryosu, dinamik kadrosu ve sürprizlerle dolu gelişmeleriyle dizi severlerin ilgi odağı haline İnadına Aşk 20. bölümüyle ekrana gelecek. Bu hafta Defne, Yalın'ın annesi ile karşı karşıya geliyor, ortalık fena karışıyor. Eski karı koca, yeni sevgili Leyla ve Toprak Yalın'ın annesi yüzünden birbirine giriyor. Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölümüyle yarın akşam Fox Tv'de!

İNADINA AŞK 20. BÖLÜM ÖZETİ

İnadına Aşk yeni bölümde tansiyon yükseliyor. Yalın'ın annesi İblis tarafından bir çuval içinde Defne'nin kapısına getirilince işler karışır. Defne Yalın'a ve Toprak'a bu durumu açıklamak için kırk dereden su getirir. Ama Yalın'ın şüpheleri her dakika artar. Yoksa Defne artık topun ağzında mıdır? Birbirlerinden çok farklı olmanın getirdiği sorunları aşklarından güç alarak aşan Yeşim ve Çınar, düğün hazırlıklarına başlarlar. İşler ciddileşince kadın erkek farklılığı yetmezmiş gibi ayrı dünyalar meselesi çiftimizin önüne duvar gibi dikilir. Bakalım aşk bu duvarı aşabilecek güçte midir? Eski karı koca, yeni sevgili Leyla ve Toprak daha ilk günden Yalın'ın annesi yüzünden birbirlerine girerler. Anlaşılan bu çiftin sevgililikleri de en az evlilikleri kadar fırtınalı olacaktır. Deniz ise Ezgi'nin güven sorununu aşmaya çalışırken duyduğu bir şeyle sarsılır. Bu defa Ezgi gerçekten aşmıştır, Deniz'in sabrı bu şokla baş etmeye yetebilecek midir?

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder