İlişki Durumu Karışık'a yeni isim

İlişki Durumu Karışık'a yeni isim

Romantik komedi İlişki Durumu Karışık'a sürpriz transfer, dizinin takipçilerini heyecanlandırdı. Başrollerini Berk Oktay, Seren Şirince, Eda Ece ve Pamir Pekin gibi isimlerin paylaştığı İlişki Durumu Karışık'a Aybike Esin Tumluer katıldı.

309 Kez Okundu
31 Aralık 2015 Perşembe 00:42
loading...

Cumartesi günlerinin izlenme rekorları kıran romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık yeni bölümü merakla beklenirken; gelen haber dizinin takipçilerini heyecanlandırdı. Berk Oktay, Seren Şirince, Eda Ece, Pamir Pekin, Nurseli İdiz, Gülden Avşaroğlu ve Sezai Altekin gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı İlişki Durumu Karışık'a sürpriz bir isim transfer oldu. Daha önce 'Sesli Güldüm' isimli komedi programı 'Her Şey Yolunda Merkez' ve Perran Kutman ile 'Ah Neriman' dizileri ile ekranlarda boy gösteren Aybike Esin Tumluer dizinin kadrosuna dahil oldu. Aybike Esin Tumluer'in İlişki Durumu Karışık'ta canlandıracağı karakterle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

AYBİKE ESİN TUMLUER KİMDİR?

30 Ocak 1988 doğumlu olan Aybike Esin Tumluer, 1999 yılında Barış Manço Kültür Merkezi'nde tiyatroya başladı, 2005 yılına kadar devam etti. Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölüm'ü mezunu olan genç oyuncu, 2005 - 2006 yılında Belediye Tiyatrosunda Eğitmenlik, Mustange Yaz Okulunda ise Drama Öğretmenliği yaptı. Aybike Esin Tumluer; Sesli Güldüm, Her Şey Yolunda Merkez ve Ah Neriman dizilerinde yer aldı.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK KONUSU

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gittiği bir aşk oyunu hikayesi İlişki Durumu Karışık'ta, birbirine benzemeyen dört karakterin aşk oyunları ve mecburen bir arada olmak zorunda kalan bir çiftin başlarına gelenleri komik bir şekilde ekrana taşıyor.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Ilişki Durumu Karışık

Yorum Gönder