'İlişki Durumu Karışık 27. bölümü ne zaman yayınlanacak?' netleşti

'İlişki Durumu Karışık 27. bölümü ne zaman yayınlanacak?' netleşti

İlişki Durumu Karışık yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması, izleyicileri hüsrana uğrattı. Diziyi yayın akışında göremeyen takipçileri 'İlişki Durumu Karışık 27. bölümü ne zaman yayınlanacak?' sorusuna yanıt aradı.

459 Kez Okundu
15 Ocak 2016 Cuma 23:21
loading...

Show Tv'de ekrana gelen İlişki Durumu Karışık'ın yeni fragmanının yayınlanmaması ve kanalın yayın akışında yer almaması, merakta bıraktı. Dizinin takipçileri "İlişki Durumu Karışık'ın 27. bölümü ne zaman yayınlanacak?" sorusuna yanıt aradı. Başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece'nin yer aldığı İlişki Durumu Karışık yeni bölümü yerine "Arthur 3: İki Dünyanın Savaşı" isimli film ekrana gelecek. Peki, cumartesi akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi İlişki Durumu Karışık yeni bölümü bu hafta neden ypk ?dizisi İlişki Durumu Karışık 27. bölümü yeni yıl reklam düzenlemelerinden dolayı bu hafta kolaj bölümüyle ekranlara gelecek. Dizi bir haftalık aradan sonra 23 Ocak Cumartesi kaldığı yerden devam edecek.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 27. BÖLÜM ÖZETİ

İlişki Durumu Karışık'ın en son ekrana gelen bölümünde Ayşegül'ün Murat'ın evlenme teklifini kabul ettiğine şahit olan Can tam bir yıkıma uğradı. Artık Ayşegül tamamen elleri arasından kayıp gitmişti. Perihan yurtdışına gitmeden önce Elif'in doktor kontrolünde bulunmak istedi. Mediha'nın kontrolü dışında gelişen bu olay Naci ve Mediha arasında tartışmaya sebep olurken İso'nun aşıları için hastaneye gelen Ayşegül ikilinin dibinde bitti! İkilinin gizli konuşması Ayşegül tarafından duyulmuş muydu? Mediha, Ayşegül'ün ne duyduğunu öğrenebilmek için kızı bir an yalnız bırakmazken, Ayşegül'ün yanına kimseyi yaklaştırmamaya adeta ant içmişti!

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder