İlişki Durumu Karışık 27. bölüm fragman videosu yayınlandı

İlişki Durumu Karışık 27. bölüm fragman videosu yayınlandı

Cumartesi eğlencesi İlişki Durumu Karışık 27. bölüm fragman videosu yayınlandı Geçtiğimiz gün özel bölümü ile ekrana gelen İlişki Durumu Karışık yeni bölümüyle bu hafta kaldığı yerden devam edecek. İşte yeni bölümden ilk kareler!

404 Kez Okundu
18 Ocak 2016 Pazartesi 22:22
loading...

Başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece'nin paylaştığı İlişki Durumu Karışık yepyeni bölümleriyle dizi severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta özel bölümü ile ekrana gelen İlişki Durumu Karışık yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Bir hafta gecikmeli yayınlanacak İlişki Durumu Karışık 27. bölümünde aynı kadına aşık olan Can ve Murat yine karşı karşıya geliyor. İki eski dostun yüzleşmesi ardından Can, hafızasını kaybeden Ayşegül'e her şeyi anlatmaya karar veriyor. Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gittiği bir aşk oyunu hikayesi İlişki Durumu Karışık 27. bölümü 23 Ocak Cumartesi Show Tv'de!

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 27. BÖLÜM ÖZETİ

Güçlü rakiplerine rağmen yüksek reyting başarısını sürdüren İlişki Durumu Karışık'ın bu haftaki bölümünde Can, hafızasını kaybeden Ayşegül'e gerçekleri anlatmakta zorlanır. Bu durumdan rahatsız olan Murat, eski dostuyla çok sert bir yüzleşme yaşar. Hem Murat'ın suçlamaları hem de dedesinin sözleri, Can'ın suçluluk duygusunu daha da arttırır. Ne olursa olsun Ayşegül'e gerçekleri açıklamak zorundadır. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Peki, Can gerçekleri anlatabilecek mi?

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder