İlişki Durumu Karışık 26. bölümde sürpriz son

İlişki Durumu Karışık 26. bölümde sürpriz son

Romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 26. bölümü ile hem güldürdü hem şaşırttı. Yayınlanan son bölümde Ayşegül-Can yakınlaşırken; Elif itirafa hazırlandı. İşte, İlişki Durumu Karışık 26. böümünden kareler!

512 Kez Okundu
10 Ocak 2016 Pazar 11:00
loading...

Romantik komedi İlişki Durumu Karışık yepyeni bölümleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Yaz sezonunda başlayan ve ilk bölümünden bu yana büyük ses getiren İlişki Durumu Karışık 26. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Geçtiğimiz hafta Ayşegül ve Can'ın tango sahnesiyle şaşırtan İlişki Durumu Karışık dizisinin bu haftaki bölümünde Ayşegül'ün Murat'ın evlenme teklifini kabul ettiğini öğrenen Can, tam bir yıkıma uğrarken; Mediha'nın baskılarına daha fazla dayanamayan Elif, Can'a her şeyi anlatan bir mektup yazdı Can'ın mektubu bulup bulamayacağı merakla beklen Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece'nin yer aldığı İlişki Durumu Karışık 26. bölümü dün akşam Show Tv'de ekrana geldi.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 26. BÖLÜM ÖZETİ

İlişki Durumu Karışık'ta bu hafta dengeler alt üst oldu. Ayşegül'ün Murat'ın evlenme teklifini kabul ettiğine şahit olan Can tam bir yıkıma uğradı. Artık Ayşegül tamamen elleri arasından kayıp gitmişti. Perihan yurtdışına gitmeden önce Elif'in doktor kontrolünde bulunmak istedi. Mediha'nın kontrolü dışında gelişen bu olay Naci ve Mediha arasında tartışmaya sebep olurken İso'nun aşıları için hastaneye gelen Ayşegül ikilinin dibinde bitti! İkilinin gizli konuşması Ayşegül tarafından duyulmuş muydu? Mediha, Ayşegül'ün ne duyduğunu öğrenebilmek için kızı bir an yalnız bırakmazken, Ayşegül'ün yanına kimseyi yaklaştırmamaya adeta ant içmişti!

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder