İlişki Durumu Karışık 26. bölüm fragmanında sürpriz itiraf

İlişki Durumu Karışık 26. bölüm fragmanında sürpriz itiraf

Show Tv'nin romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 26. bölüm fragman videosu izleyicileriyle buluştu. Yeni bölümde Ayşegül-Can yakınlaşırken; Elif itirafa hazırlanıyor. İşte, İlişki Durumu Karışık yeni böümünden kareler!

595 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:15
loading...

Romantik komedi İlişki Durumu Karışık yepyeni bölümleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Yaz sezonunda başlayan ve ilk bölümünden bu yana büyük ses getiren İlişki Durumu Karışık 26. bölüm fragmanıyla yine oldukça renkli sahnelerin sinyalini verdi. Geçtiğimiz hafta Ayşegül ve Can'ın tango sahnesiyle şaşırtan İlişki Durumu Karışık dizisinin bu haftaki bölümünde Ayşegül'ün Murat'ın evlenme teklifini kabul ettiğini öğrenen Can, tam bir yıkıma uğrarken; Mediha'nın baskılarına daha fazla dayanamayan Elif, Can'a her şeyi anlatan bir mektup yazıyor. Can'ın mektubu bulup bulamayacağı, İlişki Durumu Karışık 26. bölümünde belli olacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece'nin yer aldığı İlişki Durumu Karışık yeni bölümü 9 Ocak Cumartesi akşamı Show Tv'de!

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 26. BÖLÜM ÖZETİ

İlişki Durumu Karışık'ta bu hafta dengeler alt üst olacak. Ayşegül'ün Murat'ın evlenme teklifini kabul ettiğine şahit olan Can tam bir yıkıma uğrar. Artık Ayşegül tamamen elleri arasından kayıp gitmiştir. Perihan yurtdışına gitmeden önce Elif'in doktor kontrolünde bulunmak ister. Mediha'nın kontrolü dışında gelişen bu olay Naci ve Mediha arasında tartışmaya sebep olurken İso'nun aşıları için hastaneye gelen Ayşegül ikilinin dibinde biter! İkilinin gizli konuşması Ayşegül tarafından duyulmuş mudur? Mediha, Ayşegül'ün ne duyduğunu öğrenebilmek için kızı bir an yalnız bırakmazken, Ayşegül'ün yanına kimseyi yaklaştırmamaya adeta ant içmiştir!

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder