İlişki Durumu Karışık 24. bölümde olay evlilik teklifi

İlişki Durumu Karışık 24. bölümde olay evlilik teklifi

Romantik komedi İlişki Durumu Karışık son bölümüyle izleyicilerini yine çok şaşırtacak. Cumartesi eğlencesi İlişki Durumu Karışık yeni bölümünde Murat, Elif ve Can'ın yanında Ayşegül'e evlilik teklifi ediyor. İşte bu akşamki bölümden ipuçları...

375 Kez Okundu
26 Aralık 2015 Cumartesi 19:38
loading...

Cumartesi akşamlarının eğlenceli yapımı İlişki Durumu Karışık yepyeni bölümleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Yaz sezonunda başlayıp kısa sürede biten dizilere inat istikrarlı bir şekilde devam eden İlişki Durumu Karışık 24. bölüm izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni gelişmelerin sinyalini veren fragmana sürpriz evlilik teklifi damga vurdu. Elif ve Can'dan sonra Murat da Ayşegül'e evlilik teklifi etti. Ancak, asıl merak edilen Ayşegül'ün bu teklife ne yanıt vereceği oldu. Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece ve Mert Türkoğlu'nun başrollerini paylaştığı İlişki Durumu Karışık 24. bölümü bu akşam Show Tv'de ekrana gelecek.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 24. BÖLÜM ÖZETİ

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gittiği romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık'ın yeni bölümünde Elif-Can evliliğiyle bir şok yaşayan Ayşegül, artık kendine bambaşka bir yol çizmeye kara verir. Bu yolda en büyük destekçisi ise bir şekilde Elif'in oyununa destek olan Murat'dır. Başından beri Murat'dan uzak duran Ayşegül, yaşadığı kızgınlık ve üzüntü nedeniyle Murat ile bir ilişki aşamasında olduğunu söyler. Ayşegül ve Can oynanan oyundan habersizken; Murat, Elif ile yüzleşip ona gerçekleri bildiğini söylemeye karar verir. Bu yüzleşme sonrasında yaşanacaklar ise yeni bir kaos yaratır. Murat, Can ve Elif'i çağırarak onlarında yanında Ayşegül'e evlilik teklifi eder. Murat'ın amacı ne? Ayşegül, evlilik teklifine ne yanıt verecek? Can'ın tepkisi ne olacak? Tüm bu soru işaretleri, İlişki Durumu Karışık 24. bölümünde yanıt bulacak.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder