İlişki Durumu Karışık 17. bölümde evlilik teklifi sürprizi

İlişki Durumu Karışık 17. bölümde evlilik teklifi sürprizi

İlişki Durumu Karışık yepyeni bölümleriyle devam ediyor. Ayşegül için savaşmakta kararlı olan Can, kendini eğlenceli bir maceranın içinde bulur. İlişki Durumu Karışık 17. bölüm hakkında ipuçları ve bilgiler haberimizde!

456 Kez Okundu
07 Kasım 2015 Cumartesi 22:06
loading...

İlişki Durumu Karışık 17. bölüm izleyenlere yine keyifi anlar yaşatacak. Show Tv'de cumartesi akşamları ekranlara gelen, romantik komedi dizisinin yeni bölümünde Can, Ayşegül'e evlilik teklifi ediyor ancak istediği yanıt alamıyor. Can'ın ise pes etmeye niyeti yok! Ayşegül'e aşık olan Can, Efe'nin yardımı ile yeni maceraya atılıyor. Peki, Can Ayşegül'e "evet" dedirtebilecek mi? Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan'ın üstlendiği, güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz'ın yer aldığı İlişki Durumu Karışık sürprizler dolu 17. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Show Tv ekranlarında!

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Can, Ayşegül'e evlenme teklifi etmiştir; ancak Ayşegül'ün bu teklifi kabul etmesi mümkün değildir! Ayşegül için savaşmakta kararlı olan Can kolları sıvar ve kendini eğlenceli bir maceranın içinde bulur! Ece, Efe'nin kendisini aldattığından şüphelenmektedir. Efe'nin tavırlarından işkillenen Ece, Efe'yi takip edip şüphelerine son vermek ister. Ece şüphelerinde haklı mıdır yoksa her şey büyük bir yanlış anlamadan mı ibarettir. Elif, İlişki Durumu Karışık yeni bölümünde Ayşegül'ün dağ evinde olduğunu Mediha ve İsmail'e söyler. İsmail bu habere çok sevinir. Ayşegül ve Can'ın birleşeceğine inanır. Ayşegül'ü görmek için eve gider. Ancak İsmail'in görecekleri Can'ın tüm planını alt üst eder! Efe'ye göre Ayşegül, Can'ı tek bir şekilde affedecektir; Can'ın Ayşegül'ün kahramanı olması, kızın gözüne girmesi gerekmektedir. Can her şeyi göze alıp Ayşegül'ün kahramanı olmayı başarabilecek midir?

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder