İlişki Durumu Karışık 16. bölüm fragmanında rüya sahnesi güldürdü

İlişki Durumu Karışık 16. bölüm fragmanında rüya sahnesi güldürdü

İlişki Durumu Karışık 16. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicilerini renkli sahneleriyle ekrana kilitleyen İlişki Durumu Karışık yeni bölümünde Ayşegül'e çıkan her yolun kapanması Can'ın ortalardan kaybolmasına sebep oluyor.

432 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 18:57
loading...

Ekranların renkli yapımı İlişki Durumu Karışık yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Yaz sezonunda ekrana gelmeye başlayan ancak eğlenceli senaryosu ve dinamik kadrosuyla yüksek reytingler alarak yeni sezon biletini de alan İlişki Durumu Karışık'ın bu hafta ekrana gelecek 16. bölümünde Ayşegül'ü ikna edemeyen Can, sonunda anlaşmalı boşanmayı çaresiz kabul edecek. Peki, aldıkları bu kararla Can ve Ayşegül yeni bir hayata yelken açabilecek mi? Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan'ın üstlendiği, kadrosunda; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz'ın yer aldığı İlişki Durumu Karışık yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00'de Show Tv'de!

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 16. BÖLÜM ÖZETİ

İlişki Durumu Karışık yeni bölümünde; Can anlaşmalı boşanma için gereken evrakları imzalamıştır. Ayşegül'e olan sevgisini bir imzanın bitiremeyeceğine inanan Can, Ayşegül'le sıfırdan bir hayata yelken açmak için çaba harcar. Ayşegül, yeni hayatının ilk günlerini iş aramakla geçirir ve bir kitap evinden iş teklifi alır. Ancak Ayşegül'ün ufak bir nüansı atlamış olması kendisini büyük bir karmaşanın içinde bulmasına sebep olur! Ayşegül'e çıkan her yolun kapanması Can'ın ortalardan kaybolmasına sebep olur. Herkes Can'ın nerede olduğunu merak ederken; Efe, Ayşegül ve Can'ın yakınlaşmasını sağlamak adına bir adım atar. Ancak bu adım işlerin tam anlamıyla kördüğüm olmasına sebep olur. Can'ın ortalardan kaybolmasıyla Mediha, yanına İsmail'i de katarak yollara düşer. Mediha ve İsmail'i zorlu bir yol macerası beklemektedir!

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder