Güneşin Kızları yeni bölümünde Güneş'e büyük şok

Güneşin Kızları yeni bölümünde Güneş'e büyük şok

Kanal D'nin iddialı dizisi Güneşin Kızları 21. bölümüne Nazlı ve Savaş'ın ilişkisinin öğrenilmesi damga vuracak. Güneşin Kızları yeni bölümünde Ali ve Selin arasında ise yine bir iddia söz konusu... Güneşin Kızları 21. bölümünde yaşanacaklar, haberimizde!

305 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 22:08
loading...

Yeni bölümleri merakla beklenen Güneşin Kızları'nda bu hafta ortalık fena karışıyor. Savaş ile Nazlı aşklarını tüm aile fertleri içinde itiraf ederken; Ali ve Selin ikilisi büyük bir iddiaya giriyor. Ali, Selin'in kendini kıskandığından emindir ve bunu onun ağzından duymak için her şeyi yapmaya kararlıdır. Haluk ve Rana, Savaş-Nazlı ilişkisine nasıl bir tepki verecek? Savaş ve Nazlı ayrılacak mı yoksa aşklarının peşinden mi gidecekler? Başrollerini; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan gibi isimlerin paylaştığı Güneşin Kızları 21. bölümü soru işaretleriyle dolu sahneleri ve sürpriz gelişmeleriyle bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de!

GÜNEŞİN KIZLARI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Savaş, Haluk'la yüzleşince geçmişte yaşadığı travması tetiklenir. Baygınlık geçirir ve uyandığında hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Nazlı, Savaş'ın geçmişi hatırlamak için hap içtiğini öğrenir ve Rana'nın karşısına çıkar. Rana'yı Savaş'a yaptıkları için suçlar. Rana daha fazla dayanamaz. Güneş'e Nazlı ile Savaş'ın ilişkisi olduğunu söyler. Haber aileye bomba gibi düşer. Selin ile Ali restleşir. Ali, Selin'in tamamen kıskançlıktan böyle davrandığını söyler. Selin, kabullenmez. Ali ile Selin iddiaya girerler. Selin, kıskanıyordur ve Ali Selin'in kendi ağzından bunu duymaya kararlıdır. Ahmet, bar açmaya karar verir. Levent isimli bir iş adamı sürpriz bir şekilde Ahmet'le ortak olmak ister.

Benzer Haberler

loading...



Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder