Güllerin Savaşı yeni bölümde Gülru kaçıyor

Güllerin Savaşı yeni bölümde Gülru kaçıyor

Güllerin Savaşı yeni bölüm bu akşam ekrana geliyor. Ömer ve Cihan, ortadan kaybolan Gülru'nun peşine düşüyor! Güllerin Savaşı, heyecan dolu yeni bölümüyle yine izleyenleri ekrana kitleyecek.

418 Kez Okundu
31 Ekim 2015 Cumartesi 21:44
loading...

Farklı senaryosuyla ilgi odağı olan Güllerin Savaşı 55. bölüm izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçen hafta izleyicilerin müthiş bir sırra tanık olduğu dizide bu hafta bebeğini korkusu duyan ve köşeye sıkışan Gülru, kaçıyor. Annesinin vasiyeti üzerine bebeğini almaya karar veren Ömer ise Gülru'nun peşine düşüyor. Güçlü kadrosu ve iddialı sahneleriyle yayına başladığı ilk günden bu yana büyük yankı uyandıran Güllerin Savaşı yeni bölümünde bir kız kardeşi olduğundan habersiz olan Gülfem ise Ömer'e Gülru'ya ulaşması konusunda yardımcı olur. Gülru'nun düşünmeden yaptığı bu hareket Ömer ve Cihan'ı tekrar karşı karşıya getirir. Başrollerini; Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder'in paylaştığı Güllerin Savaşı 55. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de de!

GÜLLERİN SAVAŞI 55. BÖLÜM ÖZETİ

Güllerin Savaşı yeni bölümünde; Halide'nin sakladığı inanılmaz sırdan habersiz iki kardeş arasındaki savaş yükselirken, Gülru'nun ortadan kaybolması köşkü karıştırır. Ömer'le bir kez daha karşı karşıya gelen Cihan, Gülru'dan bir haber çıkmasını bekler. Ömer de Gülru'nun peşindedir. Duygu'nun adadaki evine sığınan Gülru, kafasını toplayıp kaçış planını uygulamaya çalışırken işler sarpa sarar ve bir anda Ömer'i karşısında bulur. Bebeği için en doğru kararı vermeye çalışan Gülru, köşke yeni kurallarıyla dönerken, Ömer ve Gülfem işbirliği hiç kimsenin istemediği bir sonuca sebep olur.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder