Güllerin Savaşı son bölümünde Gülfem gerçek babasını öğrendi

Güllerin Savaşı son bölümünde Gülfem gerçek babasını öğrendi

Merakla beklenen Güllerin Savaşı 56. bölümüyle ekranlardaydı. Olayların ardının arkasının kesilmediği Güllerin Savaşı son bölümünde Gülfem, Gülru ile kardeş olduğunu öğrendi. Güllerin Savaşı 56. bölümünde yaşananlar!

378 Kez Okundu
08 Kasım 2015 Pazar 12:53
loading...

İlgi çekici senaryosuyla dikkat çeken Güllerin Savaşı 56. bölümünde bombalar patladu! İntikam yüklü sahneleri, çarpıcı gelişmeleri ve kadrosundaki güçlü isimleriyle her hafta büyük ses getiren Güllerin Savaşı'nın son bölümünde izleyiciler yine nefes anlara tanıklık etti. Bebeğinin kalp atışlarına duyan Ömer'in düşünceleri değişti: hem artık bebeği için savaş vermeye karar verdi hem de Gülru'ya duyduğu nefret bir anda azaldı. Yaşadığı stresli günlere dayanmayarak kanama geçiren Gülru'nun durumu neydi? Gülfem'in Ömer'le yaptığı iş birliğinden Gülru'nun bebeği nasıl etkilendi? Başrollerini; Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder'in paylaştığı Güllerin Savaşı 56. bölümüyle 7 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarındaydı!

GÜLLERİN SAVAŞI 56. BÖLÜM ÖZETİ

Gülru'nun atlattığı büyük tehlike Ömer için bir kırılma noktası oldu. Ultrasonda bebeği gören Ömer, içindeki gerçek duyguları daha fazla bastıramadı ve bütün benliği ile doğacak bebeği sahiplendi. Bundan sonra, bebeğin sağlığı için Gülru'yu kışkırtacak bir şey yapmayacaktı. Ancak Ömer'deki bu dönüşüm Gülru için hiç de rahatlatıcı olmadı.

GÜLRU'NUN KARDEŞİ OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Gülfem ise, Ömer'deki pozitif gelişmelerden son derece memnundu ve kendini inişteki kariyerini ayağa kaldırmaya verdi. Ne var ki, Gülfem'in kariyer planları beklenmedik şekilde Tibet'e tosladı ve Gülfem kendini bir anda büyük bir rezaletin ortasında buldu. Yaşananlardan sonra Tibet'in yüzünü bile görmek istemeyen Gülfem, hayatının en büyük sırrını onunla paylaşmak zorunda kalacağından habersizdi.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder