Güllerin Savaşı 65. bölüm fragmanı nefes kesti

Güllerin Savaşı 65. bölüm fragmanı nefes kesti

Güllerin Savaşı 65. bölüm fragman videosu hüzünlü sahnelerden oluşan görüntülerle yayınlandı. Güllerin Savaşı yeni bölümünde Cihan'ın ölümü, Gülru ile Gülfem'i derinden sarsıyor!

337 Kez Okundu
15 Ocak 2016 Cuma 23:21
loading...

Kanal D'nin entrika yüklü dizisi Güllerin Savaşı yepyeni bölümleriyle cumartesi akşamlarına heyecan katmaya devam ediyor. Geçen hafta Cihan'ın ölümüyle final yapan Güllerin Savaşı'nın 65. bölüm fragmanı yayınlandı. Son yaşananlar ardından büyük bir merakla beklenen dizinin fragmanı, yeni gelişmelerin sinyalini verdi. Sürprizlerin, intikam savaşının ve şaşırtıcı gelişmelerin eksik olmadığı dizide bu hafta Gülru daha önce hiç elde etmediği bir güce kavuşurken, Gülfem kendini ve atölyesini ayakta tutabilmenin yollarını arayacak. Başrollerini Damla Sönmez, Barış Kılıç, Canan Ergüder'in paylaştığı Güllerin Savaşı 65. bölümüyle yarın akşam Kanal D'de!

GÜLLERİN SAVAŞI 65. BÖLÜM ÖZETİ

Güllerin Savaşı'nda bu hafta yas günleri başlıyor. Cihan'ın trajik ölümü ile Gülfem ve Gülru'yu derinden etkiler. Ruhen sarsılmış olan güllerin bu acı kayıpları hayatın dengesini tamamen değişmiştir. Gülru daha önce hiç elde etmediği bir güce kavuşurken, Gülfem atölyesini ayakta tutma çabasındadır. Gülru'nun özgür kalması sonucunda, Ömer Gülru'nun kalbini kazanmak için büyük bir riske girer. Ömer, Gülru'nun kalbini kazanmak için her yolu deniyor!

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Güllerin Savaşı

Yorum Gönder