Güllerin Savaşı 64. bölüm fragmanı yayınlandı

Güllerin Savaşı 64. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin heyecan dozu yüksek dizisi Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanıyla bombayı patlattı. Merakla beklenen Güllerin Savaşı 64. bölümünde Gülfem ile Gülru savaşı, en ağır darbesini alıyor!

444 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:03
loading...

Entrika, intikam ve aşk dolu sahnelerin içiçe geçtiği Güllerin Savaşı yeni bölüm fragman videosuyla takipçilerini heyecanlandırdı. Geçtiğimiz hafta Gülru'nun Gülfem'e indirdiği darbe ile final yapan Güllerin Savaşı 64. bölümüyle ekrana gelecek. Son yaşananlar ardından büyük bir merakla beklenen dizide bu hafta ablasına karşı Gülru'yu savunan ancak büyük bir hüsrana uğrayan Cihan'ın ne yapacağı belli olacak. Başrollerini Damla Sönmez, Barış Kılıç, Canan Ergüder, Yiğit Kirazcı ve Sercan Badur'un paylaştığı Güllerin Savaşı 64. bölümü yarın akşam Fox Tv'de!

GÜLLERİN SAVAŞI 64. BÖLÜM ÖZETİ

Güllerin Savaşı'nda bu hafta Gülru'nun Gülfem'e vurduğu ağır darbe, Cihan'ı da derinden yaralar. Cihan'ın, Gülru'ya verdiği beklenmedik karşılık Gülru'yu alt üst eder. Gülfem en zor zamanında yanında Tibet'i bulurken, Ömer ise Gülru'ya sonu gelmeyen intikam oyunlarından cıkarabilmek için çırpınır; ancak Gülru için artık çıktığı yoldan dönmek imkansızdır. Bitmek bilmeyen savaş bir kez daha ortaya çıkarken, savaşçı güller sonunda en ağır kaybını verir.

GÜLLERİN SAVAŞI'NDA BU HAFTA VEDA

Güllerin Savaşı'nın geçtiğimiz sezon finalinde intihar ederek izleyiciyi merakta bırakan Cihan, yeni sezonda sürpriz bir şekilde iyileşmiş, hayranlarını sevindirmişti. İntiharın izlerini silemeyen, uzun zamandır başındaki kurşunla yaşayan hipoksi hastası Cihan, 9 Ocak'ta ekrana gelecek 64. bölümde hayata veda edecek.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder