Güllerin Savaşı 56. bölümde Gülfem gerçek babasını öğreniyor

Güllerin Savaşı 56. bölümde Gülfem gerçek babasını öğreniyor

Merakla beklenen Güllerin Savaşı yeni bölüm merakla bekleniyor. Dizinin 56. bölümünde en çok merak edilen konu Gülru'nun bebeğinin durumu. İzleyicilerin sık sık nefes kesen sahnelere tanık olduğu Güllerin Savaşı yeni bölümünden detaylar haberimizde!

412 Kez Okundu
07 Kasım 2015 Cumartesi 22:07
loading...

İlgi çekici senaryosuyla dikkat çeken Güllerin Savaşı yeni bölümde bombalar patlıyor! İntikam yüklü sahneleri, çarpıcı gelişmeleri ve kadrosundaki güçlü isimleriyle her hafta büyük ses getiren Güllerin Savaşı 56. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Bebeğinin kalp atışlarına duyan Ömer'in düşünceleri değişiyor: hem artık bebeği için savaş vermeye karar veriyor hem de Gülru'ya duyduğu nefret bir anda azalıyor. Yaşadığı stresli günlere dayanmayarak kanama geçiren Gülru'nun durumu ne? Gülfem'in Ömer'le yaptığı iş birliğinden Gülru'nun bebeği nasıl etkilenecek? Başrollerini; Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder'in paylaştığı Güllerin Savaşı 56. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Kanal D ekranlarında!

GÜLLERİN SAVAŞI 56. BÖLÜM ÖZETİ

Gülru'nun atlattığı büyük tehlike Ömer için bir kırılma noktası olur. Ultrasonda bebeği gören Ömer, içindeki gerçek duyguları daha fazla bastıramaz ve bütün benliği ile doğacak bebeği sahiplenir. Bundan sonra, bebeğin sağlığı için Gülru'yu kışkırtacak bir şey yapmayacaktır. Ancak Ömer'deki bu dönüşüm Gülru için hiç de rahatlatıcı olmaz.

GÜLRU'NUN KARDEŞİ OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Gülfem ise, Ömer'deki pozitif gelişmelerden son derece memnundur ve kendini inişteki kariyerini ayağa kaldırmaya verir. Ne var ki, Gülfem'in kariyer planları beklenmedik şekilde Tibet'e toslar ve Gülfem kendini bir anda büyük bir rezaletin ortasında bulur. Yaşananlardan sonra Tibet'in yüzünü bile görmek istemeyen Gülfem, hayatının en büyük sırrını onunla paylaşmak zorunda kalacağından habersizdir.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder