Gülben Ergen, Can Dündar tepkilerine çok kızdı

Gülben Ergen, Can Dündar tepkilerine çok kızdı

Can Dündar'a destek olduğu için eleştirilen Gülben Ergen, açıklamada bulundu. Tutuklanan gazeteci Can Dündar'a Altın Kelebek ödül töreninde selam gönderdiği gerekçesyle eleştirilen Gülben Ergen, uzun bir yazı ile içini sosyal medyada döktü.

450 Kez Okundu
03 Aralık 2015 Perşembe 10:28
loading...

Altın Kelebek ödül töreninde Can Dündar'la ilgili konuşan Gülben Ergen, açıklama yaptı. Önce attığı destek tweeti, ardından gönderdiği selam nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Gülben Ergen, sosyal medya hesabından dün oldukça uzun bir yazı kaleme aldı. Gazeteci Can Dündar ve Erdem Gül'ün Silivri Cezaevi'ne gönderilmesine tepki göstermesinin döneklik olmadığını üzerine basa basa ifade eden Gülben Ergen, daha önce aldığı tepkilerden de dem vurarak adeta içini döktü.

TWİTTER'DAN DESTEK MESAJI ATMIŞTI

Sosyal ve siyasi olaylara sessiz kalmayan ve bu nedenle zaman zaman eleştiri oklarının hedefi olan Gülben Ergen, Can Dündar mesajını ilk olarak Twitter hesabından şu sözlerle vermişti: "Evlatlarınıza #Mustafa belgeselini izlete durun siz… Can Dündar anlatacak, yazacak şeyler biriktirir gelir o…" Gülben Ergen'in destek mesajı binlerce kişi tarafından beğenilip paylaşılmıştı.

SELAM GÖNDERMİŞTİ

Tweeti sebebiyle bazı kesimlerin tepkisini çeken Gülben Ergen, eleştirilere inat sahneye çıktığı Altın Kelebek ödül töreninde de

Benzer Haberler

loading...Yorum Gönder