Gözde Bozkurt kimdir? Çıplak periscope görüntüleri olay oldu

Gözde Bozkurt kimdir? Çıplak periscope görüntüleri olay oldu

Evleneceksen Gel'de gelin adayı olan Gözde Bozkurt'un +18 periscope yayını yaptığı ortaya çıktı. Peki; bir anda periscope yayınıyla Türkiye'nin dikkatini çeken Gözde Bozkurt kimdir?

1426 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:09
loading...

Show TV'nin gündüz kuşağı programı Evleneceksen Gel ile tanınan Gözde Bozkurt'un çıplak pozları gündeme bomba gibi düştü. Mobil telefonlarda canlı yayın yapılan uygulama Periscope'ta çıplak görüntü veren Gözde Bozkurt'un fotoğrafları ortaya çıktı. Evleneceksen Gel'in en dikkat çeken adayları arasında yer alan gelin adayının çıplak görüntülerden oluşan videosu internette kısa sürede yayıldı. Videoda yüzü net bir şekilde görülen Gözde Bozkurt konuyla ilgili bir açıklama yapmazken, periscope videosunun kim tarafından yayıldığı öğrenilemedi. Peki, çıplak periscope yayınıyla şaşırtan Gözde Bozkurt kimdir?

GÖZDE BOZKURT KİMDİR?

Evleneceksen Gel programıyla tanınan Gözde Bozkurt, 1992 doğumludur. Çeşitli fuarlarda tanıtım mankenliği yapmıştır. Güzelliğiyle izleyenlerin dikkatini çekmeyi başaran, kendisine talip olan konukları sürekli geri çeviren Gözde Bozkurt, sosyal medyadaki iddialı fotoğraflarıyla da adından söz ettirmiştir.

PERİSCOPE NEDİR?

Periscope, Twitter aracılığıyla kişilerin canlı yayın yapmasını sağlayan sosyal bir platformdur. Periscope kullanılarak yapılan tüm yayınlar, hesabı olan tüm tarafından izlenebilmektedir. Periscope üzerinden canlı yayın yapmak isteyen kişilerin ilk önce Twitter hesabı olması gerekiyor.Twitter ile Periscope'a giriş yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayıp canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Gözde Bozkurt Periscope

Yorum Gönder