Gecenin Kraliçesi 2. bölüm finaliyle şok etti

Gecenin Kraliçesi 2. bölüm finaliyle şok etti

Gecenin Kraliçesi 2. bölümü 19 Ocak Salı günü ekrana geldi. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizinin son yayınlanan bölümüne final sahnesi damga vurdu. İşte, Gecenin Kraliçesi 2. bölümünde yaşananlar!

651 Kez Okundu
20 Ocak 2016 Çarşamba 15:09
loading...

GECENİN KRALİÇESİ 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken Gecenin Kraliçesi 2. bölümüyle dizi severlerin karşısınadaydı. Geçtiğimiz hafta ekran macerasına başlayan Gecenin Kraliçesi'nin yayınlanan son bölümünde çarpıcı gelişmeler ve büyük sürprizler vardı. Dizinin ikinci haftasında Selin ve Kartal yüzleşti. Bu yüzleşme sonrasında yaşananlar seyircileri ekrana kilitledi. Peki, geçmişten gelen sır bu hafta aralandı mı? Selin Fransa'ya döndü mü? Kartal, Selin'e yaşadıklarını anlattı mı? Murat Yıldırım, Uğur Polat ve Meryem Uzerli'nin baş rolünü paylaştığı Gecenin Kraliçesi tüm bu soru işaretlerine yanıt olan 2. bölümüyle dün akşam Star Tv'deydi!

GECENİN KRALİÇESİ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Hayatının aşkı olan Selin'i, kayınpederi Aziz'in kollarında eve geldiğini gören Kartal yıkılır. Selin'in kendisinden intikam almak için geldiğini düşündü. Tehlikeli bir oyuna kalkıştığı için Selin'i uyardı. Çünkü Aziz, geçmişte yaşadıkları büyük aşkı öğrendiğinde, ikisini de öldürmekten çekinmeyecek kadar gözü kara biriydi. Fakat Selin, Kartal'ın uyarılarına aldırış etmedi. Bunun üzerine Kartal, Selin'in gitmesi için, Aziz'in gerçek yüzünü gösterecek bir oyun düzenledi. Peki, sevdiği kadını korumak isteyen Kartal oyununda başarılı oldu mu? Selin'in gitmesini sağlayabildi mi?

GECENİN KRALİÇESİ KONUSU

Gecenin Kraliçesi'nin öyküsü şöyle başlıyor; öldürülen en yakın arkadaşının küçük oğlu Kartal'ı evlat edinen Aziz( Uğur Polat), eşini yıllar önce kaybetmiş bir iş adamıdır. Hayatına hiç bir kadını sokmak istememiştir ta ki hayatına Selin (Meryem Uzerli) girene kadar. Yıllardır kadınlardan uzak olan Aziz'in hayatı, Selin ile değişir. Ancak evlatlık aldığı oğlu Kartal da yıllar önce aşık olduğu kadınla bir gecelik bir aşk yaşamıştır. Selin, Güney Fransa'nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal'ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar. Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler.

GECENİN KRALİÇESİ OYUNCU KADROSU

Meryem Uzerli (Selin): 12 Ağustos 1983 Almanya doğumludur. Başarılı oyuncu Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Bir çok yabancı filmde yarımdıc kadın oyuncu olarak rol alan Meryem Üzerli, 2011 - 2013 yılları arasında rol oynadığı Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan'ı canlandırmış, bu rolüyle uzun süre adından söz ettirmiştir.

Murat Yıldırım (Kartal): 1979 Konya doğumlu türk dizi ve sinema oyuncusu olan Murat Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde eğitimini tamamlamıştır. 2008'de rol aldığı Fırtına dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu; Aşk ve Ceza, Suskunlar gibi iddialı dizilerin kadrosunda bulunmuştur.

Uğur Polat (Aziz): 4 eylül 1961 İstanbul doğumlu deneyim oyuncu Uğur Polat, Mimar Sinan Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Bir çok dalda en iyi erkek oyuncu ödülü bulunan Uğur Polat; Güz Sancısı, Yeditepe İstanbul, Beni Unutma, Salkım Hanımın Taneleri, Son Kayıp Şehir, Cinayet gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Ulan İstanbul dizisinde Kandemir karakterini canlandırmıştır.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder