Gamze Özçelik'ten Serra Yılmaz'a olay kapak

Gamze Özçelik'ten Serra Yılmaz'a olay kapak

Gamze Özçelik'in son paylaşımı şaşırttı. Meslektaşı Serra Yılmaz'ın Türk'üm ama bu benim suçum değil sözlerine kızan Gamze Özçelik, sosyal medyadan cevap verdi. Gamze Özçelik'in sert sözleri kısa sürede beğeni rekoru kırdı.

719 Kez Okundu
11 Kasım 2015 Çarşamba 13:41
loading...

Oyuncu Gamze Özçelik, Serra Yılmaz'ın CNN International'da katıldığı bir programda söylediği sözlere ateş püskürdü. Meslektaşının Türk olmayı aşağılarcasına söylediği "Evet Türk'üm ama bu benim suçum değil" sözlerine kızan Gamze Özçelik tepkisini sosyal medyadan gösterdi. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu, Serra Yılmaz'ın sözlerine karşılık; "Bu toprakların güzelliğinin, gücünün, büyüklüğünün farkına varacak gönülde değilsen, ne diye İstanbul'un konu alındığı bir programa katılırsın?" yanıtını verdi.

GERİ KALDIRDI

Gamze Özçelik, sunucu Bourdain'in "Türk olmak nasıl bir şey?" sorusuna ise sosyal medya hesabından şu cevabı verdi: "Türk olmak onurdur, gururdur Serra Hanım. Kimse kusura bakmasın." diyerek tepki gösterdi. Serra Yılmaz'a tepkisini hem Instagram hem de Twitter hesabından paylaşan Gamze Özçelik, altına yapılan yorumlar üzerine, paylaşımını yayından kaldırdı.

GAMZE ÖZÇELİK KİMDİR?

26 Ağustos 1982 yılında doğan Gamze Özçelik, Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra, 1999'da Elite Model Look Ipek güzeli, 2000'de Miss Turkey 2. güzeli seçilmiş ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir. Arka Sokaklar isimli polisiye dizide Zeynep karakteriyle tanınan Gamze Özçelik; Buzda Dans, Popstar, Türkstar gibi yarışma programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir.

SERRA YILMAZ KİMDİR?

13 Eylül 1954 yılında doğan Serra Yılmaz, psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar, önce dramaturg, oyuncu ve Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı olarak, daha sonra Rainer Werner Fassbinder'in "Diğerlerinin adı Ali" oyununu sahneye koyarak Şehir Tiyatroları'nda yer alan Serra Yılmaz, Ferzan Özpetek'in Karşı Pencere filminde büyük başarı elde etmiştir. İtalyan sinema dünyasında iyi tanınan Serra Yılmaz, yurtiçinde ve dışında sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır. Tarkan'ın Hüp şarkısının klibinde de yer almıştır. 2011 Venedik Film Festivalinde "İlk Yapıt" kategorisinde jüri üyesi olarak görev almıştır.

Benzer Haberler

loading...Yorum Gönder