Game Of Thrones 6. sezon tarihi belli oldu

Game Of Thrones 6. sezon tarihi belli oldu

Heyecanla beklenen Game Of Thrones 6. sezonundan beklenen haber geldi. Yayınlandığı her sezon büyük ses getiren Game Of Thrones'un yeni sezon tarihi netleşti. Peki, Game Of Thrones 6. sezonu ne zaman yayınlanacak?

515 Kez Okundu
09 Ocak 2016 Cumartesi 14:03
loading...

2016'nın büyük merakla beklenen olaylarından biri Game Of Thrones'un yeni sezonundan beklenen haber geldi. HBO'nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de izlenme rekorları kıran fantastik dizisi Game Of Thrones 6. sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu. Yayınlandığı her sezon ve bölümle ses getiren dizinin altıncı sezon posterinde, dizinin Nisan'da döneceğini öğrenilmişti ancak net bir tarih verilmemişti. Sonunda kesin tarih açıklandı. Peki, Game Of Thrones 6. sezonu ne zaman başlayacak? 2011 yılından bu yana her yıl sadece 10 bölüm olarak yayınlanan Of Thrones 6. sezonu 24 Nisan'da kaldığı yerden devam edecek.

GAME OF THRONES'A 2 YENİ İSİM

Fantastik konusunun yanı sıra kadrosundaki isimleriyle dikkat çeken Game Of Thrones'a 6. sezonda da yeni isimler eklenmeye devam ediyor. YNet'in haberine göre Ania Bukstein ve Yousef Joe Sweid'i Game Of Thrones'un yeni sezonuyla ekranlarda boy gösterecek.Game Of Thrones yeni sezonunda Bran Stark'ı canlandırmaya devam edecek olan Isaac Hempstead-Wright; altıncı sezonla ilgili Entertainment Weekly'ye konuştu. Bir sezonluk yokluğun ardından diziye döneceko olanl Bran Stark'ın hikaye akışında değişikliğe sebep olacağını söyleyen oyuncu, yeni bölümlerde karakterinin ön planda olacağını ekledi. Game Of Thrones 6. sezonundaBran'in geleceği görme konusundaki yetisinin gelişeceğini söyleyen Wright, akışı Inception'a benzetti.

Benzer Haberler

loading...

Yorum Gönder