Filinta yeni bölümünde Mustafa'yı bekleyen büyük tehlike

Filinta yeni bölümünde Mustafa'yı bekleyen büyük tehlike

Filinta 33. bölümüyle ekran macerasını sürdürmeye devam ediyor. Yer altı dünyasını çarpıcı bir şekilde ekrana taşıyan dizide Filinta Mustafa yine tehlikeli sularda yüzüyor. Filinta yeni bölümünden ilk görüntüler, haberimizde!

433 Kez Okundu
30 Ekim 2015 Cuma 19:08
loading...

Filinta yeni bölümü heyecan, aksiyon, entrika, casusluk hikayeleri ve suç dosyalarının bir sinema tadında ve kalitesinde yansıtıldığı sahneleriyle geliyor. Türk televizyon tarihinin "İlk Osmanlı Polisiyesi Filinta bu hafta 33. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hollywood tarzı aksiyon sahneleriyle ilgilerin odağı olan Filinta yeni bölümünde izleyiciler; Filinta Mustafa ve Maaruf'un kıyasıya mücadelesine tanık olacak. Başrollerini; Onur Tuna, Cem Uçan, Mehmet Özgür, Bülent Alkış, Berrak Tüzünataç'ın paylaştığı Filinta 33. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Trt1 ekranlarında!

FİLİNTA 33. BÖLÜM ÖZETİ

Filinta yeni bölümünde; Filinta Mustafa, Maaruf'la kıyasıya bir mücadelenin içindedir. Ancak Filinta Mustafa'nın içindeki inanç büyüktür. Teşkilatı, Maaruf'u kanlar içinde yerde bulur. Padre Celal, bu görevi tamamlayamayan Maaruf'un ardından büyük bir yemin eder… Ve Kardeşlik Teşkilatı İstanbul'da yeni saldırılar planlar. Leyla, Mustafa'ya, Farah'la görüştüğünü ve onda, çok önemli bir şeyin farkına vardığını açıklar… Mustafa'nın kafası karışır ve Leyla'ya çok önemli bir şey söyler. Leyla, Farah'la bir bilinçaltı yolculuğuna çıkar... Acaba Farah geçmişiyle hesaplaşıp artık konuşacak mıdır? İngiliz ve Almanların ortak fikri, Boris ve Süreyya'yı ortadan kaldırıp, Osmanlı Bankası'nı yok etmek ve neft yataklarına ulaşmaktır. Ortak aldıkları bu fikir İngilizlerin ve Almanların hayallerini süslemektedir. Fakat Alman sefiri Dietrich, ilginç bir adımla sağ gösterip sol vurur… Bunu kim için yapacaktır? İngilizler bu durum karşısında boş duracak mıdır? Süreyya tedirgindir… Kötü şeyler olacağını hissetmektedir. Bunu kocası Bıçak Ali'ye bir türlü anlatamamaktadır… Osmanlı Bankası'nın başındaki Boris'e silah fabrikası kurması için talimat veren Yüce Efendi, bu kez ona daha farklı bir ültimatom verecektir. Boris ise gücünü korumak ve Yüce Efendinin gözüne girmek adına yeni planlar yapacaktır. Boris'in şimdiki dahiyane planı nedir? Boris'in Osmanlı'da Silah Fabrikası kurma isteği Padişah'ı işkillendirir. Davut Paşa'yı huzuruna çağıran Padişah, bu konunun asıl muhatabının kim olduğunu bulması için onu görevlendirir. Bunun yanında İngilizlerin iş birliği teklif ettiği Davut Paşa'ya ilginç bir görev daha verecektir... Padişah'ın tutumu karşısında Davut Paşa'nın tepkisi ne olacaktır? Mustafa çocukların hangi okulda olduğunu bulmak için muazzam bir strateji izler. Ejder misilleme için hazır olduklarını Celal'e iletir. Celal, "kana karşı kan" diyerek hırslanır. Filinta Mustafa ve Gizli Teşkilat, eşkıya takımı Bekri, Şifahi ve Uzun Tüfekle birlikte okul baskını yapmak ve çocukları bulmak üzere yola çıktıklarında nasıl bir sürprizle karşılaşacaklardır? Bu yolda ilerlerken kimleri görecek ve nasıl bir mücadele vereceklerdir ? Bütün bu soruların cevapları Filinta 33. bölümünde yanıt bulacak.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder