Ezgi Baylar, İşte Benim Stilim'den ayrılmak istemesinin gerçek sebebini yazdı

Ezgi Baylar, İşte Benim Stilim'den ayrılmak istemesinin gerçek sebebini yazdı

İşte Benim Stilim'de veda eden son isim Ezgi Baylar oldu. Yarışmadan kendi isteğiyle ayrılmak isteyen ve İşte Benin Stilim eleme gecesinde kafa karıştırıcı açıklamalar yapan Ezgi Baylar, sosyal medyadan açıklama yaptı. İşte, Ezgi Baylar'ın yarışmaya veda etme nedeni!

418 Kez Okundu
09 Kasım 2015 Pazartesi 04:55
loading...

İşte Benim Stilim'in zengin aile gelini olarak tanınan Ezgi Baylar, son zamanlarda yarışmanın en çok konuşulan ismi oldu. İki haftadır en az puanı toplayarak üzgün surat alan ve ısrarla elenmek istediğini dile getiren Ezgi Baylar, sonunda yarışmaya veda etti. Yarışmanın favori isimlerinden gösterilen Ezgi Baylar'ın neden bu kadar elenmek istediği merak edilirken, yaptığı açıklamalar kafa karıştırdı. İşte Benim Stilim'e bu hafta veda eden iddialı yarışmacı, elemeye kaldığı ilk hafta 'en kötülerden' biri olup elemeye kalınca jürinin önüne 'beni eleyin gitmek istiyorum' diyerek çıkmış, buna rağmen elenmemişti. 1 hafta daha yarışmada kalan ancak hafta boyunca tatsız olduğu gözlerden kaçmayan Ezgi Baylar, yine elenmek istediğini dile getirdi ancak bu kez bahane olarak ' eşinin rahatsızlığını' sundu. Ezgi Baylar'ın çelişkili beyanları, İşte Benim Stilim'den ayrılmak istemesinin gerçek sebebi konusunda kafaları karıştırdı.

BOŞA KÜREK ÇEKTİĞİMİ ANLADIM

Geçtiğimiz haftalarda 'elemeye kaldığı anda yarışmayı bırakacağına söz verdiğini' söyleyen Ezgi Baylar, hafta içinde eşinin durumunu anlatmış; "Sizleri gerçeken çok seviyorum ve çok saygı duyuyorum ama içinde bulunduğum durum bu..." diyerek ağlamıştı. Yarışmadan ayrılma isteğini bu hafta farklı bir nedene bağlayan Ezgi Baylar; eleme gecesinin ardından Instagram hesabından aynen şunları yazdı:

"Neden mi elenmek istedim? sadece giyimimle 9. Haftaya kadar en yüksek toplam puana sahip olmama rağmen 9. Haftada en kötü 3 isim arasına kaldım ve boşa kürek çektiğimi anladım. Bu kadar net! Hiçbir zaman Ayakları yere basmayan ve hayallerle yaşayan bir insan olmadım. Benim adıma bu şartlarda o ortamda daha fazla kalmamı gerektirecek veya orada mutlu olmamı sağlayacak bir neden kalmadı."

EZGİ BAYLAR KİMDİR?

1983 yılında doğan Ezgi Baylar, Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunudur. Düzgün fiziği ve hanımefendi tavırları ile dikkat çeken Ezgi Baylar, 2010 yılında evlenmiştir ve bu evlilikten bir kız çocuğuna sahiptir. İlk sezon tarzıyla beğeni toplayan ve finale kadar ilerleyen Ezgi Baylar, "Kişinin tarzının bir bütün olduğuna, eğitim ve terbiyesini, sosyal çevresini, zevk ve tercihlerini ortak olarak yansıttığını." yarışmada sık sık dile getirmiştir.

Benzer Haberler

loading...Anahtar Kelimeler Ezgi Baylar

Yorum Gönder